+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Foteliki samochodowe dla dzieci 15-36kg

Wśród fotelików dla starszych dzieci w grupie wagowej 15-36 kg, które przeznaczone są dla starszych dzieci, przeważnie powyżej 3 roku życia, jest wiele ciekawych modeli, w tym między innymi solidny fotelik Britax Romer Kidfix II XP Sict, który jako pierwszy w historii otrzymał w swojej grupie wagowej 5 gwiazdek w testach ADACa. Od pewnego czasu, poza klasycznymi fotelikami montowanymi przodem do kierunku jazdy, coraz większą popularność i zainteresowanie zyskują foteliki samochodowe RWF, czyli montowane tyłem do kierunku jazdy, w tym np. Britax Dualfix M iSize.

...
Zakres cenowy
199zł
3995zł

Jakie są najbardziej bezpieczne foteliki samochodowe poza Maxi Cosi?

Dzięki fotelikom samochodowym przystosowanym do obciążenia 15-36 kg możliwe jest bezpieczne przewożenie starszych pociech. Nowoczesne foteliki samochodowe dla przedziału wagowego 15-36 kg poza standardową regulacją wysokości, posiadają jednocześnie regulację w szerokości, w ten sposób niemal kompleksowo rosną razem z dzieckiem, a dzięki temu doskonale możemy dopasować fotelik do aktualnych potrzeb dziecka. W tym zakresie godne polecenia są Britax Romer Kidfix II XP Sict oraz Maxi Cosi Kore Pro. Nie polecamy natomiast samych podstawek dla dzieci, tzw. "poddupników", które poprzez brak prowadnicy pasa nie zabezpieczają tak dobrze dziecka jak standardowe foteliki.

foteliki 15-36kg

Zachęcamy do zakupu fotelika samochodowego 15-36 kg w naszym sklepie internetowym. Więcej informacji w temacie foteliki RWF w zakładce >> tyłem do kierunku jazdy
Zapewniamy najwyższą jakość, przystępną cenę oraz możliwość montażu bezpośrednio w aucie odwiedzając jeden z naszych salonów BoboWózki.

Zobacz również: foteliki 0-13kg, foteliki 9-18kg, meble dziecięce, wózek do samolotu, wózki do biegania

Czy fotelik może nie mieć swoich pasów?

Foteliki z grupy 15-36kg nie posiadają już swoich wewnętrznych pasów, a ich konstrukcja i zamontowane prowadnice zapewniają prawidłowe prowadzenie pasa samochodowego, który zabezpiecza dziecko.

Fotelik najlepiej jest zamontować na tylnym siedzeniu, ponieważ wiele niezależnie przeprowadzonych testów bezpieczeństwa wykazało, że miejsca z tyłu samochodu są o wiele bardziej bezpieczne niż te z przodu pojazdu i ochrona jest znacząco większa.

Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.