+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle fotelik 15-36kg

Peg Perego
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle fotelik 15-36kg
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle fotelik 15-36kg Crystal Black
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle fotelik 15-36kg Forest
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle fotelik 15-36kg Licorice
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle fotelik 15-36kg Monza
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
Dodatki
podnóżek KneeGuardKids 4 (+329 zł)
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
359 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 359zł
35,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle fotelik 15-36kg

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika samochodowego Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle

Viaggio 2-3 Shuttle to nakładka na fotel samochodowy, dzięki której dziecko odbędzie bezpieczną i wygodną podróż. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci z przedziału wagowego 15-36 kg, co odpowiada wiekowi około 3-12 lat. Viaggo 2-3 Shuttle służy dziecku przez wiele lat, dbając o jego bezpieczeństwo podczas jazdy.

Peg Perego zapewnił lekkość fotelika, jego łatwą obsługę i ciekawą kolorystykę. Baza przeznaczona jest dla dzieci, które mogą podróżować zabezpieczone samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Fotelik samochodowy Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle dla dzieci 15-36 kg 1

Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle - opis szczegółowy

 • Baza ma podwójną warstwę materiału - pierwsza z nich jest wyposażona w ochronę EPS, która absorbuje maksymalną ilość energii podczas kolizji
 • Druga warstwa została wykonana z ergonomicznego poliuretanu
 • Podłokietniki dają możliwość wygodnego oparcia rąk, co wpływa na zwiększenie komfortu dziecka podczas podróży
 • Fotelik jest montowany na dwa sposoby, dzięki czemu przełożenie go do innego samochodu nie będzie stanowiło problemu
 • Pierwszą metodą zamocowania bazy jest system Isofix w połączeniu z samochodowym pasem bezpieczeństwa. System Isofix zwiększa poziom bezpieczeństwa fotelika
 • Drugim sposobem zamocowania bazy jest użycie pasa samochodowego w starszych samochodach, które nie mają systemu Isofix
 • System mocowania Blind Lock uniemożliwia przypadkowe odpięcie fotelika przez innego pasażera, dzięki czemu mamy pewność, że np. starsze rodzeństwo nie odepnie fotelika
 • Viaggio 2-3 Shuttle został dodatkowo wyposażony w pas ze specjalną klamrą. Zapewnia ona prawidłowe ułożenie pasów samochodowych względem dziecka, co przekłada się na jego bezpieczeństwo
 • Fotelik ma uchwyt do jego przenoszenia, co zagwarantuje jego łatwe i szybkie przenoszenie
Fotelik samochodowy Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle dla dzieci 15-36 kg 2

Peg Perego to włoski producent, który na rynku istnieje już ponad 50 lat i wciąż się rozwija. W swojej bogatej ofercie ma wózki głębokie, spacerowe, uniwersalne, foteliki samochodowe i krzesełka do karmienia. Artykuły te produkowane są w trzech fabrykach na całym świecie - we Włoszech, Kanadzie i w USA. Efektem pracy producenta są przemyślane, innowacyjne i bezpieczne produkty dla dziecka oraz rodziców. Artykuły sygnowane marką Peg Perego są znane, cenione i poszukiwane wśród rodziców na całym świecie.

Parametry techniczne

Sposób montażupasy lub Isofix
Isofixtak
Norma I-Sizenie
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°nie
Regulacja pozycji spoczynkowejnie
Waga fotelika3 kg

FAQ

Jakie cechy wyróżniają fotelik PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle na tle innych produktów?

PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle to nakładka na fotel samochodowy przeznaczona dla dzieci z przedziału wagowego 15-36 kg, które mogą podróżować zabezpieczone samochodowym pasem bezpieczeństwa. Na tle innych produktów wyróżnia go podwójna warstwa materiału (w tym jedna z ochroną EPS), możliwość montażu systemem isofix, podłokietniki, system mocowania Blind Lock.

Baza fotelika PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle posiada podwójną warstwę materiału. Pierwsza wyposażona jest w ochronę EPS, absorbującą maksymalną ilość energii podczas kolizji, natomiast druga została wykonana z ergonomicznego poliuretanu. Model ten można zamontować w samochodzie na dwa sposoby – za pomocą systemu isofix w połączeniu z pasem samochodowym oraz wyłącznie przy użyciu pasa, gdy auto nie posiada systemu isofix.

Ważną funkcjonalnością jest system mocowania Blind Lock. Uniemożliwia on przypadkowe odpięcie fotelika przez innego pasażera. Z kolei podłokietniki dają możliwość wygodnego oparcia rąk, co zwiększa komfort małego pasażera podczas jazdy.

Jak obsługiwać fotelik PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka?

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle powinno montować się w samochodzie przy użyciu systemu isofix. Zaczepy łączące fotelik z nadwoziem samochodu stabilizują go podczas jazdy oraz podczas ewentualnej kolizji.

Należy pamiętać, aby w PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle podróżowały dzieci w przedziale wagowym 15-36 kg, które mogą podróżować zabezpieczone samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Jakie bezpieczeństwo zapewnia fotelik PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle dla dzieci w wieku od 15 do 36 kg?

Podstawową funkcjonalnością zapewniającą bezpieczeństwo w foteliku PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle jest montaż za pomocą systemu isofix. Ponadto producent zastosował ty system Blind Lock, który uniemożliwia przypadkowe odpięcie PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle. Model też wyposażono w  pas ze specjalną klamrą, która gwarantuje prawidłowe ułożenie pasów samochodowych względem dziecka.

Na bezpieczeństwo wpływają również materiały, których użyto do produkcji warstw fotelika. Jedna z nich wykonana jest z ergonomicznego poliuretanu, zaś drugą wyposażono w ochronę EPS, która absorbuje energię płynącą z uderzenia podczas kolizji.

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przed zakupem fotelika PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle?

Przed zakupem nakładki PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle zwróć uwagę na sposób montażu oraz dopasowanie do wzrostu i wagi dziecka. Należy pamiętać, że model ten można zamocować przy pomocy systemu isofix lub pasa samochodowego. Istotne jest również to, że PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle przeznaczony jest dla dzieci z przedziału wagowego 15-36 kg, które mogą podróżować zabezpieczone samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2023 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.