+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size fotelik 15-36kg

Peg Perego
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size fotelik 15-36kg
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size fotelik 15-36kg Crystal Black
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size fotelik 15-36kg Licorice
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
Dodatki
podnóżek KneeGuardKids 4 (+329 zł)
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
359 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 359zł
35,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size fotelik 15-36kg

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika samochodowego Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle i-Size

Viaggio 2-3 Shuttle i-Size to nakładka na fotel samochodowy, dzięki której dziecko odbędzie bezpieczną i wygodną podróż. Fotelik przeznaczony jest dla dzieci z przedziału wagowego 15-36 kg i jest przeznaczona dla wzrostu 125-150 cm. Viaggo 2-3 Shuttle i-Size służy dziecku przez wiele lat, dbając o jego bezpieczeństwo podczas jazdy.

Peg Perego zapewnił lekkość fotelika, jego łatwą obsługę i ciekawą kolorystykę. Baza przeznaczona jest dla dzieci, które mogą podróżować zabezpieczone samochodowym pasem bezpieczeństwa. Obecność uchwytu na kubek pozwala na to, by dziecko zawsze miało przy sobie napój.

PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size fotelik 15-36kg 1

Peg Perego Viaggio 2-3 Shuttle i-Size - opis szczegółowy

  • Baza ma podwójną warstwę materiału - pierwsza z nich jest wyposażona w ochronę EPS, która absorbuje maksymalną ilość energii podczas kolizji
  • Druga warstwa została wykonana z ergonomicznego poliuretanu
  • Podłokietniki dają możliwość wygodnego oparcia rąk, co wpływa na zwiększenie komfortu dziecka podczas podróży
  • Fotelik jest montowany na dwa sposoby, dzięki czemu przełożenie go do innego samochodu nie będzie stanowiło problemu
  • Pierwszą metodą zamocowania bazy jest system Isofix w połączeniu z samochodowym pasem bezpieczeństwa. System Isofix zwiększa poziom bezpieczeństwa fotelika
  • Drugim sposobem zamocowania bazy jest użycie pasa samochodowego w starszych samochodach, które nie mają systemu Isofix
  • System mocowania Blind Lock uniemożliwia przypadkowe odpięcie fotelika przez innego pasażera, dzięki czemu mamy pewność, że np. starsze rodzeństwo nie odepnie fotelika
  • Fotelik ma uchwyt do jego przenoszenia, co zagwarantuje jego łatwe i szybkie przenoszenie
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size fotelik 15-36kg 2
PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size fotelik 15-36kg 3

Peg Perego to włoski producent, który na rynku istnieje już ponad 50 lat i wciąż się rozwija. W swojej bogatej ofercie ma wózki głębokie, spacerowe, uniwersalne, foteliki samochodowe i krzesełka do karmienia. Artykuły te produkowane są w trzech fabrykach na całym świecie - we Włoszech, Kanadzie i w USA. Efektem pracy producenta są przemyślane, innowacyjne i bezpieczne produkty dla dziecka oraz rodziców. Artykuły sygnowane marką Peg Perego są znane, cenione i poszukiwane wśród rodziców na całym świecie.

Parametry techniczne

Sposób montażupasy lub Isofix
Isofixtak
Norma I-Sizetak
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°nie
Regulacja pozycji spoczynkowejnie
Waga fotelika3 kg

FAQ

Jakie cechy wyróżniają fotelik PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size na tle innych produktów?

PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size to nakładka na fotel samochodowy przeznaczona dla dzieci z przedziału wagowego 15-36 kg, które mogą podróżować zabezpieczone samochodowym pasem bezpieczeństwa. Na tle innych produktów wyróżnia go podwójna warstwa materiału (w tym jedna z ochroną EPS), możliwość montażu systemem isofix, podłokietniki, system mocowania Blind Lock.

Baza fotelika PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size posiada podwójną warstwę materiału. Pierwsza wyposażona jest w ochronę EPS, absorbującą maksymalną ilość energii podczas kolizji, natomiast druga została wykonana z ergonomicznego poliuretanu. Model ten można zamontować w samochodzie na dwa sposoby – za pomocą systemu isofix w połączeniu z pasem samochodowym oraz wyłącznie przy użyciu pasa, gdy auto nie posiada systemu isofix.

Ważną funkcjonalnością jest system mocowania Blind Lock. Uniemożliwia on przypadkowe odpięcie fotelika przez innego pasażera. Z kolei podłokietniki dają możliwość wygodnego oparcia rąk, co zwiększa komfort małego pasażera podczas jazdy.

Jak obsługiwać fotelik PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka?

Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo dziecka, fotelik PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size powinno montować się w samochodzie przy użyciu systemu isofix. Zaczepy łączące fotelik z nadwoziem samochodu stabilizują go podczas jazdy oraz podczas ewentualnej kolizji.

Należy pamiętać, aby w PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size podróżowały dzieci w przedziale wagowym 15-36 kg, które mogą podróżować zabezpieczone samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Jakie bezpieczeństwo zapewnia fotelik PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size dla dzieci w wieku od 15 do 36 kg?

Podstawową funkcjonalnością zapewniającą bezpieczeństwo w foteliku PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size jest montaż za pomocą systemu isofix. Ponadto producent zastosował ty system Blind Lock, który uniemożliwia przypadkowe odpięcie PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size. Model też wyposażono w  pas ze specjalną klamrą, która gwarantuje prawidłowe ułożenie pasów samochodowych względem dziecka.

Na bezpieczeństwo wpływają również materiały, których użyto do produkcji warstw fotelika. Jedna z nich wykonana jest z ergonomicznego poliuretanu, zaś drugą wyposażono w ochronę EPS, która absorbuje energię płynącą z uderzenia podczas kolizji.

Na jakie elementy warto zwrócić uwagę przed zakupem fotelika PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size?

Przed zakupem nakładki PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size zwróć uwagę na sposób montażu oraz dopasowanie do wzrostu i wagi dziecka. Należy pamiętać, że model ten można zamocować przy pomocy systemu isofix lub pasa samochodowego. Istotne jest również to, że PEG PEREGO VIAGGIO 2-3 Shuttle i-Size przeznaczony jest dla dzieci z przedziału wagowego 15-36 kg, które mogą podróżować zabezpieczone samochodowym pasem bezpieczeństwa.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up