+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu

Maxi Cosi
MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu
MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu Black
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
1 079 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1079zł
107,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis bazy do samochodu Maxi Cosi FAMILY FIX 3

MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu

Maxi Cosi FAMILY FIX 3 jest bazą modularną, co oznacza, że pasuje do kilku modeli fotelików dla różnych kategorii wagowych. Dodatkowo FAMILY FIX 3 stanowi również bazę do gondoli JADE. Dzięki niej możliwy jest montaż fotelika na zaczepy Isofix, co daje gwarancję większego bezpieczeństwa i przede wszystkim zwiększa stabilność mocowania.

  • baza jest kompatybilna z fotelikami Maxi Cosi CORAL, PEBBLE PRO I-Size i PEARL PRO 2 i-Size,

  • do bazy można wpiąć także gondolę Maxi Cosi JADE,

  • montaż samej bazy w samochodzie odbywa się w bardzo prosty, szybki i wygodny sposób,

  • FAMILY FIX 3 jest wyposażona w sygnały świetlne i dźwiękowe, które upewniają rodziców w prawidłowym zamocowaniu fotelika w bazie,

  • dodatkowa noga zwiększa stabilność zamocowania bazy, a tym samym wpływa na większe bezpieczeństwo dziecka w czasie jazdy.

Maxi Cosi to marka znana i rozpoznawana przez rodziców na całym świecie. Od lat zebrała ogromne grono Klientów, którzy zaufali marce, dzięki wysokiej jakości swoich produktów i bezpieczeństwu, jakie producent zapewnia dzieciom. Mogą być również pewni najwyższej jakości, która stanowi podstawowy filar Maxi Cosi.

Baza do samochodu Maxi Cosi FAMILY FIX 3 1
Baza do samochodu Maxi Cosi FAMILY FIX 3 2
Baza do samochodu Maxi Cosi FAMILY FIX 3 3
Baza do samochodu Maxi Cosi FAMILY FIX 3 4
Baza do samochodu Maxi Cosi FAMILY FIX 3 5
Baza Isofix do samochodu Maxi Cosi
Baza do samochodou Maxi Cosi Family FIX

Baza do fotelika samochodowego – czy warto?

MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu to baza samochodowa, która jest łatwa i bezpieczna w montażu za pomocą systemu Isofix. Baza pod fotelik dziecięcy MAXI COSI FAMILYFIX 3 może być używana z fotelikami i bezpiecznymi gondolami dla niemowląt i dzieci, co pozwala na długi okres użytkowania, a sam montaż jest prosty. MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu pasuje do wielu modeli fotelików i gondoli, co umożliwia wykorzystanie jej aż do 4 roku życia dziecka. Dodatkowo baza umożliwia montaż fotelika samochodowego w pozycji tyłem do kierunku jazdy, co zwiększa bezpieczeństwo dziecka.

MAXI COSI baza do samochodu to niezbędny element wyposażenia każdego rodzica, który dba o bezpieczeństwo swojego dziecka podczas podróży autem. MAXI COSI baza do samochodu jest modularna, co oznacza, że pasuje do kilku modeli fotelików dla różnych kategorii wagowych. Dodatkowo MAXI COSI baza do samochodu pasuje do gondoli JADE.

Montaż bazy w samochodzie odbywa się w bardzo i szybki sposób, dzięki zastosowaniu zaczepów Isofix. Za ich pomocą rodzice mają pewność, że fotelik jest prawidłowo zamocowany i zapewni dziecku maksymalne bezpieczeństwo w czasie jazdy. Dodatkowo, sygnały świetlne i dźwiękowe upewniają ich, że MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza pod fotelik jest prawidłowo zamocowana.

MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza pod fotelik jest kompatybilna z fotelikami Maxi Cosi CORAL, PEBBLE PRO I-Size i PEARL PRO 2 i-Size, co daje możliwość dostosowania jej do potrzeb dziecka w różnych fazach jego rozwoju. Ponadto, dzięki dodatkowej nodze, baza pod fotelik dziecięcy MAXI COSI FAMILYFIX 3 zapewnia większą stabilność zamocowania, co przekłada się na większe bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy. Wysoka jakość produktów Maxi Cosi i zaufanie, jakie cieszy się marka, to gwarancja, że rodzice otrzymują produkt w najwyższej jakości.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up