+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Lekkie wózki dziecięce typu parasolka

Wózki spacerowe lekkie to wygodna propozycja wśród wózków dziecięcych, która zarówno szybko się składa do niewielkich rozmiarów, jak i jest bardzo poręczna i wygodna w przenoszeniu, bądź przewożeniu. Wózek typu parasolka jest odpowiedni dla dzieci, które znajdują się już w drugim półroczu życia. Są to doskonałe propozycje dla rodziców, którzy szukają lekkich i elastycznych wózków miejskich bez kompromisów, jeśli chodzi o komfort dziecka. Wiele wózków spacerowych składanych w parasolkę to udane połączenie komfortu i elegancji.

...
Zakres cenowy
269zł
2999zł

Jak długo może posłużyć wózek spacerowy?

W naszym sklepie internetowym oferujemy wózki spacerowe, które z powodzeniem posłużą aż do momentu, kiedy maluch zacznie samodzielnie chodzić. Największą zaletą wózków dziecięcych spacerowych jest to, że są one lekkie, a jednocześnie mocne. Posiadają solidne i stabilne koła, które są przystosowane do spacerów po różnorodnych terenach, w tym po brukowanych nawierzchniach oraz płytach chodnikowych. Wózki spacerowe dla dzieci wyróżniają się też dość dobrą amortyzacją, jak również wieloma fantastycznymi cechami designu. Lekkie i zwrotne wózki zachowują komfort dla dzieci, a kompaktowe rozmiary ułatwiają prowadzenie wózka, czyniąc go doskonałym towarzyszem dla użytku, głównie w obszarze miejskim.

Wózek spacerowy parasolka

Zobacz również: składane w książkę, wózki do biegania, wózek do samolotu, foteliki RWF - tyłem, foteliki 15-36kg

Dodatki do wózków spacerowych lekkich

Do lekkich wózków spacerowych mogą być dołączone akcesoria, które dodatkową podwyższają komfort każdego spaceru. Można wśród nich wymienić:

  • folia przeciwdeszczowa,
  • śpiworek,
  • osłonka na nogi,
  • torba podręczna,

W części wózki spacerowe lekkie dostępne w naszym sklepie online wybrane wózki wytrzymują obciążenie nawet do 30 kilogramów. W modnych spacerówkach zastosowano lekkie konstrukcje i przemyślane funkcje, by były bardzo poręczne, zapewniają wysoki poziom komfortu podczas spacerów tak dzieciom jak i rodzicom. Zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z ofertą, w tym z ceną oraz parametrami technicznymi poszczególnych modeli wózków spacerowych lekkich.

Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.