+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Foteliki samochodowe BabySafe

Bezpieczeństwo dziecka podczas podróży samochodem na pewno jest dla Ciebie nadrzędną wartością. Firma BabySafe, konstruując swoje produkty, stawia przede wszystkim na innowacyjne rozwiązania zapewniające dziecku nie tylko komfortową, ale również bezpieczną podróż. Z tego powodu wszystkie produkty są stale wzbogacane o nowe rozwiązania – w trosce o Twoje dziecko. Marka BabySafe pochodzi z Polski, dlatego wybierając jej produkty, wspierasz rodzimych przedsiębiorców. Wózki dla dzieci BabySafe, jak i foteliki samochodowe czy też nosidełka są przygotowane przez zespoły specjalistów. Zajmują się nie tylko stroną techniczną fotelików, ale również wizualną.

...

BabySafe – dla bezpieczeństwa Twojego dziecka

Wśród produktów tej firmy wyróżniają się przede wszystkim foteliki BabySafe. Produkty te zostały przygotowane z troską o spełnienie najwyższych standardów bezpieczeństwa. Są dostępne w ramach kilku linii sygnowanych nazwami ras psów. W zależności od modelu fotelik samochodowy Baby Safe może być montowany z pomocą systemu ISOFIX albo za pomocą standardowych pasów bezpieczeństwa w samochodzie. Modele BabySafe dla młodszych dzieci mają również bazę z nogą stabilizującą.

Wszystkie parametry techniczne produktów są przede wszystkim sprawdzane przez niezależne instytucje. Z tego powodu foteliki BabySafe są przede wszystkim poddawane testom przez instytucje badawcze dbające o obiektywne spojrzenie na warunki techniczne przewożenia dzieci. Każdy fotelik Baby Safe przeszedł takie testy jak Test Plus VTI czy test PIMOT. Odpowiadają one za wytrzymałość konstrukcji, ale również bezpieczeństwo w razie zderzenia. Produkty BabySafe są również estetyczne, praktyczne oraz funkcjonalne z punktu widzenia rodziców.

Każdy oferowany przez firmę Baby Safe fotelik jest dopasowany do konkretnej grupy wiekowej i kategorii wagowej. Znacznie ułatwi Ci to wybór idealnego modelu dla Twojego dziecka. Foteliki mogą być przeznaczone dla dzieci od chwili narodzin aż po ukończenia 12 lat. Każdy fotelik samochodowy Baby Safe, niezależnie od modelu, wykorzystuje sprawdzone technologie gwarantujące bezpieczeństwo podróżowania oraz zapewniające dziecku komfort. Propozycją dla najmłodszych dzieci jest nosidełko Baby Safe, odpowiednie już dla noworodków.

Poznaj bogatą gamę produktów BabySafe

Prócz fotelików dostępne są również wózki BabySafe. Produkty te znajdziesz przede wszystkim w praktycznych zestawach 2w1 albo 3w1. Seria Lucky przeznaczona jest dla dzieci od chwili narodzin, jako że zawiera również gondolę. Taki wózek Baby Safe Lucky może być użytkowany nawet do trzecich czy czwartych urodzin dziecka, jako że jest wyposażony w siedzisko spacerowe, stosowane wymiennie z jedną ramą.

Każdy zestaw wózka 3w1 zawiera również bezpieczny fotelik przeznaczony dla najmłodszej grupy wiekowej. Możesz zastąpić go, wybierając zestaw 2w1, który zawiera wózki BabySafe Lukcy dla niemowląt i starszych dzieci. W takim przypadku wystarczy, że dobierzesz odpowiednie nosidełko Baby Safe, aby Twoje dziecko mogło podróżować w każdych warunkach całkowicie bezpiecznie.

Wszystkie , jak i wózki tej firmy, zostały wykończone trwałym, bezpiecznymi dla dzieci materiałami z odpowiednimi atestami. Wózki BabySafe mają dodatkowo trwałe, lekkie, aluminiowe ramy, które mogą być składane dla wygody rodziców. Zarówno wózek Baby Safe, jak i wybrany fotelik znajdziesz w kilku wersjach kolorystycznych. Dzięki temu wybierzesz dokładnie ten model, który będzie Ci najbardziej odpowiadał.

Wózki i foteliki BabySafe – komfort i funkcjonalność

Praktyczne nosidełko Baby Safe to świetne rozwiązanie dla noworodka i niemowlęcia. Dzięki rozkładanej rączce, umieszczonej stabilnie pośrodku konstrukcji, możesz nosidełko z dzieckiem w środku po prostu wyjąć z samochodu i przenieść. To znaczne ułatwienie podczas wizyt u lekarza czy wyjazdów do sklepu. Dodatkowo fotelik Baby Safe w tej grupie wiekowej możesz też wpiąć do ramy wózka.

Foteliki BabySafe, które swoimi parametrami obejmują szeroką kategorię wagową, zazwyczaj są specjalnie skonstruowane. Dla młodszych dzieci możliwy jest montaż tyłem do kierunku jazdy, a także dostępna wkładka z pasami wewnętrznymi. Gdy Twoje dziecko urośnie, oferowany przez firmę Baby Safe fotelik rośnie razem z nim. Znika wkładka, zagłówek jest regulowany, a dziecko przypniesz pasami bezpieczeństwa z samochodu, przewleczonymi przez prowadnice, w które wyposażone zostały foteliki BabySafe.

Wózki BabySafe są praktyczne zarówno w przypadku osób mieszkających w mieście, jak i pod nim. Lekka rama łatwo się składa, a także jest wyposażona w praktyczny kosz na zakupy. Dzięki temu wózek Baby Safe będzie wygodnym wsparciem podczas sprawunków w trakcie opieki nad dzieckiem. Dodatkowo dzięki odpowiedniej konstrukcji, jedna rama odpowiada nie tylko gondoli, ale również siedzisku spacerowemu. Wepniesz do niej też pierwsze foteliki BabySafe.

Zarówno foteliki BabySafe, jak i wózki możesz regulować w wielu aspektach. Zmiana pozycji oparcia ułatwia dziecku drzemkę podczas spaceru albo jazdy samochodem. Dopasowana wysokość zagłówka sprawia, że fotelik Baby Safe zawsze dobrze zabezpiecza dziecko, nawet w razie kolizji bocznej. Z kolei wózek Baby Safe z regulowanym podnóżkiem gwarantuje maluchowi wygodę.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up