+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
BoboWózki Black Week

Black Week w BW - eksplozja niskich cen aż do 28 listopada!

2020-11-24

Bombowe oferty BoboWózki

Black Week w BoboWózki już trwa! Jak co roku wspólnie z producentami wózków i fotelików dziecięcych gwarantujemy Wam wyjątkowe okazje do zakupów w niepowtarzalnych cenach! Dlaczego warto wybrać na zakupowe szaleństwo nasze salony BoboWózki? Ponieważ gwarantujemy najlepsze ceny, jakich nie znajdziecie w innych miejscach! Ponadto w salonach BoboWózki i w naszym sklepie internetowym znajdziecie najwięcej asortymentu i najbardziej bogatą ofertę. Zarówno przy zakupach w naszych salonach stacjonarnych, jak i w sklepie internetowym, gwarantujemy wsparcie naszych wykwalifikowanych ekspertów. Zrozumieją oni potrzeby rodziców i dzieci, by pomóc dopasować odpowiedni wózek i fotelik samochodowy. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że zakupione przez nich produkty będą spełniały nawet najbardziej wygórowane oczekiwania!

Szaleństwo zakupowe

Pamiętajcie, że promocją są objęte wszystkie produkty, które znajdziecie w naszych salonach i w ofercie internetowej. Mamy w swoich asortymencie wózki i foteliki najbardziej znanych marek jak Cybex, Maxi Cosi, Britax, Joolz, Muuvo, Avionaut, Bebetto, Junama, Insevio i wiele, wiele innych. Zapraszamy do odwiedzenia najbliższego salonu, a także do kontaktu z naszym sklepem internetowym (tel. +48504773060), w którym również znajdziecie promocyjne bogactwo!

 

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up