+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Dożywotnia gwarancja na wózki marki Joolz!

Dożywotnia gwarancja na wózki marki Joolz!

2020-01-24

JOOLZ HUB

Joolz Hub PlusHUB jest wózkiem głęboko-spacerowym, który dobrze radzi sobie w ruchu miejskim. Dzięki skrętnym kołom przednim i doskonałemu wyważeniu oraz konstrukcji stelaża jego prowadzenie jest przyjemne dla rodziców. Odporne na przebicie koła wózka sprawiają, że rodzice mogą spacerować z dzieckiem nawet po nierównej nawierzchni, bez obaw o uszkodzenie opon. Dodatkowo doskonała amortyzacja dba o komfort dziecka w czasie spacerów, niezależnie od tego, jak bardzo wyboista jest nawierzchnia, po której spacerujemy. Tym, co wyróżnia model HUB, jest bardzo przydatna funkcja, która umożliwia założenie złożonego wózka na ramię na specjalnym uchwycie. Po złożeniu HUB jest niewielki, a tym samym łatwy w przechowywaniu. Jego waga jest niewielka, bo wynosi zaledwie 11,9 kg w wersji głębokiej oraz 11,5 kg w wersji spacerowej. To doskonałe rozwiązanie dla rodziców, którzy szukają czegoś wygodnego, funkcjonalnego i kompaktowego!

JOOLZ DAY 3 Joolz Day Plus

Model DAY 3 jest bardzo podobny do wersji HUB. O różnicach między nimi pisaliśmy w tym wpisie. Niewątpliwie DAY 3 jest większy i cięższy, dzięki czemu z pewnością lepiej trzyma się nawierzchni, bo większa waga zwiększa przyczepność wózka do powierzchni. Gondolę w tym wózku można złożyć na płasko, co rewelacyjnie sprawdza się na czas transportu czy przechowywania, kiedy nie jest ona używana. Podobnie jak w modelu HUB, DAY 3 ma amortyzację na wszystkie koła wysoce odporne na przebicia i uszkodzenia. Amortyzacja pochłania wstrząsy i drgania powstałe w czasie spacerów po nierównej, wyboistej drodze. DAY 3 jest większy i cięższy od powyższego modelu, dlatego też polecamy go rodzicom, którzy nie muszą martwić się o wnoszenie wózka na wysokie piętra bloku bez windy, nie muszą często przenosić wózka lub mają niewielki bagażnik. Swoją wielkość i ciężar, choć to wciąż średnia półka w tych kategoriach, rekompensuje wyjątkową łatwością prowadzenia, użytkowania i wygodą, jaką zapewnia maluchowi.

JOOLZ GEO 2 DUO

Joolz Geo 2 duoModel GEO 2 DUO to rozwiązanie dla rodziców, którzy mogą cieszyć się dwójką dzieci - bliźniąt lub rodzeństwa rok po roku. Dzięki kilku możliwościom konfiguracji rodzice mogą dopasować gondolę i siedzisko w różnych wariantach tak, by zapewnić wygodę zarówno sobie, jak i dzieciom. GEO 2 DUO po złożeniu blokuje się, przez co stelaż nie rozłoży się w najmniej spodziewanym momencie. Oparcie siedziska jest regulowane w trzech pozycjach, co pozwala dopasować siedzisko do aktualnych potrzeb obu dzieci. Ten model wózka jest jednym z najwyżej ocenianych wózków w klasie modeli rok po roku dzięki swojej funkcjonalności i wygodzie użytkowania.

Dożywotnia gwarancja

Na powyższe modele producent udziela dożywotniej gwarancji dla pierwszego właściciela wózka. W tym celu konieczne jest zarejestrowanie wózka na stronie producenta. Należy przesłać do producenta skan dowodu zakupu wraz z przepisaniem numeru seryjnego, który znajduje się na ramie wózka. Po otrzymaniu tego producent wysyła na maila specjalny certyfikat w formacie PDF, który można sobie wydrukować jako dowód dożywotniej gwarancji. Rejestracja po zakupie w celu otrzymania takiej gwarancji jest możliwa w ciągu sześciu miesięcy od czasu zakupu. Warto zatem się spieszyć, by w natłoku radości z przyjścia na świat dzieci nie zapomnieć o tym ważnym aspekcie. Wózek możecie zarejestrować pod tym linkiem.

 

Czy według Was gwarancja dożywotnia to dobre rozwiązanie?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up