+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Nowe kolory Cybex na rok 2020!

Nowe kolory Cybex na rok 2020!

2020-02-05

Kolekcja Cybex Platinum

W tej kolekcji znajdują się wysokiej klasy foteliki samochodowe - flagowy Cloud Z i-Size oraz Sirona Z i-Size, a także Solution Z i-Fix. Wszystkie te modele występują także w nieco droższej wersji Plus. Ta kolekcja zawiera więcej kolorów oraz inny materiał o specjalnym splocie, który zwiększa wytrzymałość i odporność materiału. Kolorystyka na rok 2020 w wersji podstawowej zawiera trzy popularne dla marki kolory. Soho Grey (w miejsce dawnego Manhattan Grey), Autumn Gold oraz Deep Black. Wersja z PLUSEM jest rozbudowana o żywe kolory z różnych części palety barw. Wśród nich znajdują się warianty takie jak w kolekcji podstawowej oraz zupełnie nowe - Mountain Blue, Mustard Yellow, Nautical Blue oraz Khaki Green.

Cybex Cloud Z kolorystyka

Kolekcję PLATINUM reprezentują wózki PRIAM, E-PRIAM i MIOS. Modele występują w odcieniach Soho Grey, Deep Black, Autumn Gold, Nautical Blue, Mountain Blue, mustard Yellow oraz Khaki Green w kolekcji podstawowej.

Cybex Priam kolorystyka

Kolekcja Cybex Gold

Przedstawicielami tej kolekcji wśród fotelików samochodowych są modele takie jak Aton M i-Size, Aton M i Aton 5 dla niemowląt. Nieco dłużej posłużą foteliki Sirona S i-Size i Sirona M2 i-Size. Grupa wyżej to Pallas S-Fix oraz Solution S i-Fix. Warianty dla tych modeli to aż 8 kolorów - Granite Black, Navy Blue, Magnolia Pink, Soho Grey, Deep Black, Autumn Gold, River Blue oraz Classic Beige.

Cybex Aton kolorystyka

Wózki w kolekcji Gold to znany rodzicom Balios S Lux i Balios S 2-in-1 oraz spacerówki reprezentowane przez modele takie jak Eezy S Twist+, Eezy S Twist, Eezy S+ oraz Eezy S. Pierwsze dwa modele występują w sześciu wersjach kolorystycznych na rok 2020. Nowe kolory dla modeli Balios S Lux i Balios S 2-in-1 to Navy Blue, Magnolia Pink, Soho Grey, Deep Black, River Blue oraz Classic Beige. Nowym modelem wózka spacerowego w nowej palecie kolorystycznej jest Eezy S+2. Szerzej powiemy Wam o nim już w piątek!

Cybex Eezy S +2 kolorystyka

 

Jak podobają Wam się nowe wersje kolorystyczne od Cybexa?

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Beata
2020-02-10 11:17
Kolory przepiękne, ceny dostępne. Przede wszystkim wygoda ważna nie tylko dla dzidziusia ale również dla rodziców. Mamy wózek z BoboWozki 3w 1i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy kupno wózków i sprzedających, którzy znają się na tym co sprzedają.
Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.