+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików
Nowe kolory Cybex na rok 2020!

Nowe kolory Cybex na rok 2020!

2020-02-05

Kolekcja Platinum

W tej kolekcji znajdują się wysokiej klasy foteliki samochodowe - flagowy CLOUD Z i-Size oraz SIRONA Z i-Size, a także SOLUTION Z i-Fix. Wszystkie te modele występują także w nieco droższej wersji PLUS. Ta kolekcja zawiera więcej kolorów oraz inny materiał o specjalnym splocie, który zwiększa wytrzymałość i odporność materiału. Kolorystyka na rok 2020 w wersji podstawowej zawiera trzy popularne dla marki kolory. Soho Grey (w miejsce dawnego Manhattan Grey), Autumn Gold oraz Deep Black. Wersja z PLUSEM jest rozbudowana o żywe kolory z różnych części palety barw. Wśród nich znajdują się warianty takie jak w kolekcji podstawowej oraz zupełnie nowe - Mountain Blue, Mustard Yellow, Nautical Blue oraz Khaki Green.


Kolekcję PLATINUM reprezentują wózki PRIAM, E-PRIAM i MIOS. Modele występują w odcieniach Soho Grey, Deep Black, Autumn Gold, Nautical Blue, Mountain Blue, mustard Yellow oraz Khaki Green w kolekcji podstawowej.


Kolekcja Gold

Przedstawicielami tej kolekcji wśród fotelików samochodowych są modele takie jak ATON M i-Size, ATON M i ATON 5 dla niemowląt. Nieco dłużej posłużą foteliki SIRONA S i-Size i SIRONA M2 i-Size. Grupa wyżej to PALLAS S-FIX oraz SOLUTION S i-FIX. Warianty dla tych modeli to aż 8 kolorów - Granite Black, Navy Blue, Magnolia Pink, Soho Grey, Deep Black, Autumn Gold, River Blue oraz Classic Beige.


Wózki w kolekcji Gold to znany rodzicom BALIOS S LUX i BALIOS S 2-in-1 oraz spacerówki reprezentowane przez modele takie jak EEZY S TWIST+, EEZY S TWIST, EEZY S+ oraz EEZY S. Pierwsze dwa modele występują w sześciu wersjach kolorystycznych na rok 2020. Nowe kolory dla modeli BALIOS S LUX i BALIOS S 2-in-1 to Navy Blue, Magnolia Pink, Soho Grey, Deep Black, River Blue oraz Classic Beige. Nowym modelem wózka spacerowego w nowej palecie kolorystycznej jest EEZY S+2. Szerzej powiemy Wam o nim już w piątek!

 

Jak podobają Wam się nowe wersje kolorystyczne od Cybexa?

Podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami.

Beata
2020-02-10 11:17
Kolory przepiękne, ceny dostępne. Przede wszystkim wygoda ważna nie tylko dla dzidziusia ale również dla rodziców. Mamy wózek z BoboWozki 3w 1i jesteśmy bardzo zadowoleni. Polecamy kupno wózków i sprzedających, którzy znają się na tym co sprzedają.
Napisz opinię
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.