+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózek Bebetto Flavio

Pierwszy taki wózek od Bebetto. Poznaj FLAVIO

2020-07-24

Standardy w wózkach Bebetto

bebetto flavioBebetto, podobnie jak inni producenci, ma określone standardowe cechy, które z całą pewnością będą się pojawiać w nowych produktach. Polska marka wyróżnia się amortyzatorami o wysokiej jakości, dzięki czemu maluch ma zapewniony wygodny i bezpieczny odpoczynek, włączając w to drzemki podczas spacerów. Kolejnym gwarantem Bebetto są łatwo zdejmowane koła i, co istotne, osie chowane do stelaża. Ten patent to innowacja Bebetto, czym producent zyskał duże uznanie rodziców. To na pierwszy rzut oka niepozorne udogodnienie okazuje się niezwykle przydatne w czasie transportu wózka. Dzięki chowanym do stelaża osiom po zdemontowaniu kół, rodzice nie muszą obawiać się o zarysowanie bagażnika ostrymi metalowymi osiami. Wysoka jakość produktów idzie także w parze z niewielką ceną. To właśnie dzięki temu polska marka dociera do dużych grup rodziców, by mogli cieszyć się produktami o wysokiej jakości.

Najważniejsze cechy wózka Flavio 

Bebetto Flavio

Niemal przed momentem do sprzedaży wszedł nowy wózek polskiego producenta.Bebetto Flavio wypełnia wszystkie wyżej wspomniane cechy jako kolejny produkt marki. Cenną informacją jest to, że rodzice mogą zamocować siedzisko w obu kierunkach jazdy. To pozwoli na spełnienie aktualnych potrzeb rodziców i dziecka. Maluch, który dopiero nauczył się siedzieć samodzielnie, może być nieco zaniepokojony po przesiadce do spacerówki, kiedy z jego pola widzenia znikają rodzice. Początkowy okres korzystania z siedziska to czas na jazdę przodem do rodziców. To znacznie uspokaja maluszka i pozwala mu się przyzwyczaić do innej pozycji i innego trybu spacerowania. Ponadto do Bebetto Flavio producent dołącza folię przeciwdeszczową i moskitierę, by spacery w niemal każdych warunkach atmosferycznych były komfortowe. Oprócz tego Bebetto dodaje także uchwyt na kubek oraz torbę pielęgnacyjną dla jeszcze większej funkcjonalności zestawu. W naszym sklepie internetowym oraz w każdym salonie stacjonarnym możecie kupić Bebetto Flavio jako wózek głęboko-spacerowy, a także w zestawie z fotelikami samochodowymi.

Co wyróżnia Bebetto Flavio?

Bebetto FlavioModel ten wyróżnia się całkowitą nowością, której u polskiego producenta jeszcze nie było. Dzięki temu Bebetto Flavio pokochają rodzice, którzy żyją w zgodzie z naszą planetą, a ich serce bije w rytm serca Matki Ziemi. Chodzi o to, że tapicerka gondoli i siedziska jest wykonana z materiału EPP. Jest on bardzo trwały, lekki i wodoodporny. Dzięki temu rodzice nie muszą obawiać się o zamoknięcie i niszczenie materiału w czasie deszczowych spacerów na wypadek zapomnienia folii przeciwdeszczowej. Przede wszystkim jednak w stu procentach podlega recyklingowi, by ograniczyć wytwarzanie wciąż nowych śmieci. Ponadto EPP zapewnia bardzo dobrą izolację termiczną. To właśnie znacząco zwiększa komfort termiczny malucha w chłodniejsze dni. Rodzice mogą wybrać kilka kolorów tapicerki, by wybrać najlepszy dla siebie i swojego dziecka. Bebetto Flavio w naszym sklepie można kupić jedynie za 1999zł!

Jak podoba się Wam nowy wózek Bebetto Flavio?

Zapraszamy Cię do dołączenia do naszej Grupy na Facebooku.  
Publikujemy tam treści niedostępne nigdzie indziej: konkursy, porady ekspertów, ciekawe dyskusje, interesujące opinie. Dołącz do naszej społeczności!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2022 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.