+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Najlepsze wózki na jesień - aktualizacja 2019 r. jesienne wózki

Najlepsze wózki na jesień - aktualizacja 2019 r.

2019-08-30

W zeszłym roku na naszym blogu pojawił się podobny wpis z wózkami, które na tamten czas były według nas najlepsze na tę porę roku. Wskazaliśmy Wam wtedy Stokke TRAILZ, Bebetto BRESSO PREMIUM CLASS i Tako JUNAMA DIAMOND S. Dzisiaj przychodzimy z tym samym tematem, proponując wózki, które przez ten miniony rok pojawiły się w salonach, a równie świetnie poradzą sobie jesienią! Gotowi? Zaczynamy!

Baby Design HUSKY

Baby Design HuskyNa HUSKY warto zwrócić uwagę z kilku powodów. Pierwszym z nich są pompowane koła, które dobrze sprawdzają się w trudniejszym terenie. Dają dobrą amortyzację i nie pozwalają dziecku odczuwać wstrząsów. Jesienią często ciągnie nas do złocistych lasów, a w lesie nie ma przecież równiutkich i prostych chodników. Dodatkowo dzięki systemowi amortyzacji malec odczuwa jeszcze więcej wygody! Kolejną zaletą modelu HUSKY jest duży kosz zakupowy, który pomieści dodatkowe ubranka i kocyki, jeśli zrobi się chłodno. A może to również doskonałe miejsce na schowanie kaloszy? Z pewnością bez trudu się tam zmieszczą! Siedzisko spacerowe można ustawić w kilku pozycjach przodem i tyłem do rodzica, a gondola jest obszerna, przez co zapewnia maluchowi wygodę. HUSKY może pochwalić się bogatym pakietem dodatkowych akcesoriów tak niezbędnych na jesień! Folie przeciwdeszczowe na niespodziewane opady, moskitiery chroniące przez spadającymi na dziecko liśćmi, a także specjalny WinterPack! W tym zestawie znajduje się polarowy kocyk i śpiworek na zimne dni, a także etui na butelkę i mufka na dłonie dla rodzica! To wszystko w bardzo atrakcyjne ofercie cenowej, sprawdźcie sami!

ANEX m/type Anex m/type

Wielu rodziców zna naszą rodzimą markę ANEX. W roku 2019 producent zastąpił flagowe modele - SPORT i CROSS - nowymi, ulepszonymi wariantami. m/type to dawny SPORT, który często był polecany przez nas właśnie na trudniejsze, polskie tereny. m/type ma głęboką, a co za tym idzie - komfortową dla dziecka gondolę, w której maluszek może być otulony kocykami i przytulankami. Koła wózka są duże, a do tego pokryte nowym, innym materiałem, który jest bardziej odporny na przebicia i uszkodzenia. Ciekawym rozwiązaniem w m/type jest regulacja pochłaniacza wstrząsów. Rodzice mogą wybrać tryb jego ustawienia, przez co w odpowiedni sposób będzie pochłaniał drgania, zapewniając maluchowi komfort. Siedzisko jest skonstruowane tak, że zapobiega zsuwaniu się dziecka. Warto również zwrócić uwagę na kolorystykę wózka, ponieważ można w niej znaleźć kolory idealne na jesień.

Espiro VENGO

I najlepsze według nas zostawiamy na koniec! Wózek Espiro VENGO to prawdziwa rewelacja na mokry, jesienny czas, ale dlaczego - wyjaśnimy w ostatnich słowach opisu. Zacznijmy od kół - VENGO również ma je pompowane, co według nas stanowi najlepszą propozycję. Łatwość pokonywania nierównego podłoża dzięki dopasowaniu się kół, a także idąca w parze amortyzacja, to podstawa. Kolejny istotny element to moskitiera, która jest ukryta w budce przeciwsłonecznej.

Espiro Vengo

Dzięki temu nie trzeba pamiętać o noszeniu jej zawsze ze sobą, wystarczy jedynie wyciągnąć ze specjalnej kieszonki i rozwinąć w dół. Pamiętajcie, że zadaniem moskitiery jest nie tylko ochrona przed owadami, ale również przed liśćmi, które w czasie silnego jesiennego wiatru dostają się niemal wszędzie. VENGO jest wyposażony w odblaskowe elementy, co znacząco przyspiesza Waszą widoczność dla samochodów. Producent dołącza również zestaw ciekawych i praktycznych dodatków do wózka. Wśród nich praktyczny pokrowiec na nóżki, torba z przewijakiem, dwie folie przeciwdeszczowe, uchwyt na kubek i pompkę do kół. Jak sami widzicie - zestaw bonusów jest całkiem obszerny, ale najważniejsze przed nami! Absolutną rewelacją modelu VENGO jest jego wodoodporna tapicerka! Dzięki niej nie musicie martwić się o niszczenie materiału pod wpływem jesiennego deszczu, a później zimowego śniegu.

 

Porównując modele rekomendowane przez nas w zeszłym roku z tegorocznymi - który najbardziej spełnia Wasze oczekiwania?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up