+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózki z hamulcem ręcznym

Wózki z hamulcem ręcznym

2020-02-18

Spis treści:

 • Mountain Buggy Terrain
 • Thule Urban Glide 2
 • Baby Jogger Summit X3
 • Mountain Buggy Terrain

   

  Mountain Buggy TerrainJako pierwszy model, który ma hamulec ręczny, pod lupę weźmiemy model wózka głęboko-spacerowego Mountain Buggy Terrain od Mountain Buggy. Tym, co wyróżnia ten wózek, jest możliwość konfiguracji gondoli. W łatwy sposób można zmienić ją w przejściowe siedzenie, a także podnieść jej dno. Dodatkowo w zestawie znajdują się wymienne koła, które można dopasować do aktualnych potrzeb na czas spaceru. Większe koła znacznie lepiej zachowują się na trudniejszym, nierównym podłożu, niż te mniejsze. Mountain Buggy Terrain doskonale sprawdza się na leśnych drogach nie tylko dzięki dużym pompowanym kołom, ale także przez idealne wyważenie, dzięki któremu podbijanie go na krawężnikach jest wyjątkowo bezproblemowe. Producent dołącza dwa uchwyty na butelkę - jeden na napój dla dziecka, a drugi na ciepłą kawę, czy herbatę, lub wodę na rodzica uprawiającego sport. Model TERRAIN to najcięższy wózek z naszej trójki. Wersja spacerowa waży 12,9 kg, a model głęboki osiąga 15,8 kg.

  Thule Urban Glide 2 Thule Urban Glide 2

  Hamulec ręczny ma również Thule Urban Glide 2 został stworzony typowo do biegania. Jest doskonałym kompanem do joggingu z dzieckiem przez swoje duże koła i niezwykle solidną konstrukcję. Wbudowany system wentylacji w siedzisku sprawia, że maluch odczuwa maksymalny komfort termiczny, nawet w najcieplejsze dni. Obecność dużego kosza zakupowego, który dodatkowo jest wodoodporny i zamykany na zamek błyskawiczny, zwiększa funkcjonalność wózka. Do modelu można dodatkowo dokupić gondolkę, przez co wózek będzie odpowiedni dla dzieci już od urodzenia. W naszym zestawieniu Thule Urban Glide 2 to najlżejszy wózek. Jego waga wynosi w wersji spacerowej zaledwie 10,5 kg. Dodatkowo hamulec ręczny jest niezwykle oryginalny i łatwy w obsłudze. Wystarczy przekręcić niebieski element znajdujący się na środkowej części rączki.

  Baby Jogger Summit X3

  Baby Jogger Summit x3Składanie Baby Jogger Summit X3 nieco różni się od pozostałych wózków. W tym modelu wystarczy jedynie pociągnąć specjalny pasek znajdujący się wewnątrz siedziska, co pozwala na błyskawiczne złożenie wózka. Dodatkowo zawieszenie na wszystkie koła sprawia, że poruszanie się z wózkiem po każdym podłożu, nawet najbardziej nierównym, nie sprawia najmniejszych trudności. Pompowane koła zapewniają bardzo dobrą amortyzację, przez co maluch nie czuje dyskomfortu. Waga wersji spacerowej wynosi 12,7 kg. Hamulec ręczny w tym wózku to cecha wspólna z poprzednimi modelami.

   

   

  Jakie jest Wasze zdanie o hamulcu ręcznym? Wolicie taki, czy tradycyjne jego umiejscowienie?

  Podziel się opinią jako pierwszy

  Napisz opinię
  Follow us
  Copyrights 2004-2022 BoboWózki
  social mail
  social up
  Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.