+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

Wózki dziecięce Cavoe

Cavoe - nowa marka, która inspiracji szuka w samym sercu stolicy Francji. Tam, gdzie moda jest tak kluczowa i ważna dla mieszkańców tego wyjątkowego miasta, pojawia się również miłość do nowoczesności i prostoty. Funkcjonalność w połączeniu ze wspaniałymi kompozycjami i wyjątkowym designem dały marce Cavoe impuls do działania. Wózki producenta stają się rozpoznawalne w szerokich kręgach, dzięki czemu marka z całą pewnością szybko dotrze do całego świata. Producent stawia na lekkość designu, klasę i najwyższą jakość, która gwarantuje możliwość długiego korzystania z produktów Cavoe. Stawiając na tego producenta możesz poczuć się tak, jakbyś kroczyła właśnie ulicami przepięknego Paryża i otaczała się wyjątkowością każdej chwili.

...
TEXT_NO_PRODUCTS

Produkty Cavoe powstają w oparciu o ogromne zaplecze wiedzy i wieloletniego doświadczenia, które są kluczem do sukcesu i powodzenia. Bez tak dużego zakresu wiedzy i umiejętności stworzenie dobrych produktów nie byłoby możliwe. Jednak to nie wszystko, ponieważ Cavoe ogromny nacisk kładzie na samych użytkowników. To właśnie z tego powodu marka jest tak otwarta na sugestie i głosy osób, które postanawiają korzystać z tych wspaniałych wózków wysokiej jakości i klasy. Do samej produkcji Cavoe wykorzystuje najwyższej jakości produkty, by potem stworzyć z nich coś wspaniałego. Wytwarzaniem asortymentu Cavoe zajmują się inżynierowie i projektanci z doświadczeniem liczącym aż 20 lat. Takie połączenie nie pozwala osiągnąć innych efektów niż wyjątkowość i najwyższa jakość asortymentu producenta.

Zobacz również: wózek Joolz Day+, wózki Tako Junama, wózki Insevio, wózki Anex

Wózki wielofunkcyjne Cavoe - odpowiednie od narodzin

W szerokim asortymencie producenta znajdują się wózki głęboko-spacerowe, które są odpowiednie dla maluszków już od pierwszych dni po narodzinach. Wielofunkcyjne wózki Cavoe to nie tylko komfort i bezpieczeństwo dla dziecka, ale również maksimum wygody dla rodziców. Przykładem wózka wielofunkcyjnego może być Cavoe MOI PLUS. Gondola tego wózka wyróżnia się nie tylko sporymi rozmiarami wewnętrznymi, ale również doskonałym systemem wentylacyjnym wewnątrz. Dzięki filtrowi UV w tapicerce wnętrze gondoli nie będzie się nagrzewało, a dobra wentylacja zapewni dziecku komfort termiczny. Dodatkowo gondola Moi+ ma funkcję składania na płasko, co pozwoli na wyjątkowo łatwe przechowywanie i transport wózka. U dołu stelaża znajduje się kosz zakupowy o ciekawej budowie, ponieważ możesz go nieco powiększyć, by zmieściło się do niego więcej produktów, kiedy tylko tego potrzebujesz.

Czas na wózek spacerowy z oferty Cavoe

Producent oferuje także wózki spacerowe, które mogą posłużyć Wam na cały okres wózkowania dziecka. Spacerówka Cavoe Moi Plus zasługuje na uwagę z kilku powodów. Po pierwsze wytrzymałość siedziska wynosi aż 22 kg, co przekłada się na wiek około 5 lat. Siedzisko ma funkcję montażu w obu kierunkach, co pozwoli na łatwe dopasowanie do potrzeb Waszych i dziecka. Ponadto producent dołącza do wózka dodatkowe akcesoria, by każdy spacer był dla Was przyjemnością i byście nie byli narażeni na przykre skutki niepogody. Cavoe Moi + z całą pewnością wyróżnia możliwość powiększenia siedziska. Jest to możliwe dzięki funkcji regulacji wysokości budki przeciwsłonecznej. W efekcie maluszek może zyskać aż 8 cm przestrzeni więcej! Każda spacerówka Cavoe wyróżnia się wytrzymałością do 22 kg i kompaktowymi rozmiarami po złożeniu.

Cavoe dla bliźniąt i małych podróżników

Czy wiesz, że oferta Cavoe pozwoli Ci na wyposażenie się we wszelkie potrzebne produkty dla dziecka? Producent oprócz wózków ma w swojej ofercie również foteliki samochodowe. Marka inspirowana Paryżem pozwoli Twojemu dziecku na wygodne i bezpieczne podróże samochodem w takich warunkach, jakie będą dla wszystkich komfortowe. Ponadto z asortymentu Cavoe możesz skorzystać również wtedy, gdy czeka Cię podwójne szczęście! Wózek bliźniaczy w ofercie producenta zawiera w wyposażeniu dwie gondoli i dwa siedziska spacerowe. Możesz dowolnie konfigurować wózek, by odpowiadał Waszym aktualnym potrzebom i spełniał Wasze oczekiwania.

Cavoe dla rodziców - modnie i wygodnie

Producent akcesoriów dziecięcych ma na uwadze przede wszystkim dobro i bezpieczeństwo maluszków, bo to stanowi najważniejszy cel. Jednak marka nie zapomina o rodzicach, ponieważ oni również są dla producenta bardzo ważni. To właśnie z myślą o nich Cavoe produkuje wózki w tak pięknym wydaniu. Czy zatem można chcieć jeszcze więcej? Właśnie z myślą o rodzicach marka postanowiła wprowadzić do oferty również dodatkowe akcesoria. Ich zadaniem jest nie tylko poprawienie komfortu rodziców, ale również dodanie kolejnych punktów do i tak już wysokiej oceny stylu. Cavoe umożliwia rodzicom dokupienie pięknego futerka dekoracyjnego, które można zamontować na budce wózka. Taki kołnierzyk z całą pewnością przyciąga wzrok i pozwala cieszyć się wspaniałym designem wyjątkowego wózka. Do futerka można dokupić również mufki na dłonie, które nie tylko doskonale komponują się z futerkiem. Ich głównym zadaniem jest zapewnienie ciepła dłoniom rodziców podczas prowadzenia wózka w zimowe dni. Komplet mufka + futerko to klasa, elegancja i wyjątkowy styl.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up