Jeszcze dzisiaj -10%, -20%, a nawet ponad -30%, skorzystaj z promocji łowiąc okazje lub zapytaj o to doradcę BW - tel. 504773060, 504950350
+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Wózki dziecięce sportowe: do biegania i rowerowe

Idealne wózki dziecięce sportowe, w tym wózki dziecięce do biegania czy wózki rowerowe, powinny być lekkie, stabilne i wytrzymałe, a tym samym zapewniać szeroki oraz swobodny zakres ruchów. Najlepsze wózki do biegania, czyli tak zwane joggery, wyróżniają się małą ilością ruchomych części, a także dużymi, wręcz rowerowymi, kołami.

...
Zakres cenowy
457zł
6179zł

Proste rozwiązania kluczem do sukcesu w wózkach biegowych

Cała konstrukcja dziecięcego wózka do biegania powinna być zaprojektowana w taki sposób, aby zapewniać komfort zarówno rodzicowi, jak i dziecku. Im wózek do biegania jest dłuższy, tym większa jest wygoda jazdy.

Wózek do biegania

Zobacz również: składane w książkę, spacerówki do samolotu, foteliki RWF - tyłem, foteliki 15 36kg, wózki dziecięce 3w1

Co zawiera oferta wózków dziecięcych do biegania?

W naszym sklepie internetowym proponujemy Państwu szeroką ofertę wózków spacerowych, wśród których znajdują się również wózki sportowe, na przykład modele przystosowane do joggingu. Do wózka może być także dołączona przyczepka rowerowa. Oferujemy cenę, która oprócz luksusowego wózka spacerowego uwzględnia także profesjonalne doradztwo podczas zakupów.

Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.