+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Foteliki samochodowe Avionaut dla dzieci

W ofercie naszego sklepu internetowego posiadamy wysokiej jakości foteliki samochodowe Avionaut, które spełniają wszelkie normy bezpieczeństwa, a przy tym zostały wykonane z naturalnych materiałów. Oferowane foteliki samochodowe dla dzieci mogą różnić się ze względu na wielkość obciążenia, jakie są w stanie wytrzymać. Można je pod tym względem podzielić na 3 grupy: 0-13 kg, 9-18 kg oraz 15-36 kg. Tym co wyróżnia foteliki samochodowe Avionaut jest to, że zostały zaprojektowane we współpracy z branżą lotniczą. Cechuje je lekkość oraz zgodność ze standardami I-Size. Nowość w naszej ofercie 2020 fotelik dla dzieci 15-36 Maxspace i-Size.

Zakres cenowy
499zł
2378zł

Avionaut - polska duma wśród najlepszych na świecie!

Avionaut to firma rodzinna, która już od lat jest zaangażowana w branże produktów dziecięcych. Jako rodzice i eksperci w branży fotelików Avionaut wie, co jest najlepsze dla dzieci. Każdy produkt jest projektowany i tworzony z myślą o bezpieczeństwie maluchów, co daje producentowi pewność, że są one jednymi z najbezpieczniejszych, a to jest dla producenta kluczowe.

Wyjątkowo ambitny zespół ekspertów w branży fotelików

Dla Avionaut pracuje wytrwale zespół ekspertów z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie bezpieczeństwa i fotelików samochodowych, którzy nieustannie poszukują coraz to nowszych rozwiązań i technologii. Z równie wielką dbałością producent podchodzi do jakości wykonania i wygody użytkowania fotelików. Bardzo ważne jest jak dziecko czuje się w foteliku. Efektem pracy marki jest między innymi baza IQ ISOFIX opracowana dla fotelików AVIONAUT PIXEL oraz AeroFIX, która wykorzystuje opatentowane rozwiązanie z jednym gniazdem. Wzmocnione elementy zabezpieczają dziecko, minimalizując możliwość wyrwania fotelika, szczególnie w sytuacjach najwyższej potrzeby niezawodności.

Foteliki dziecięce Avionaut są dostępne w naszym sklepie online w różnych kolorach tapicerki, a także w korzystnej cenie. Posiadamy także foteliki samochodowe innych marek, takich jak Britax Romer, Concord, Cybex, Kiddy, Diono czy Maxi Cosi, w tym nowoczesne foteliki RWF.

Zobacz również: foteliki Concord, foteliki Cybex, foteliki Kiddy, foteliki Diono, foteliki Maxi Cosi


Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.