+20 salonów
+60 ekspertów
+500.000 bobowózków
Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów Blog Montaż fotelików RWF
Kieleckie targi KID'S TIME 2019 - zapowiedzi nowości

Kieleckie targi KID'S TIME 2019 - zapowiedź nowości w wózkach i fotelikach dla dzieci

2019-02-20

Bebetto - mnóstwo nowości!

Nasz polski producent na targach KID'S TIME w Kielcach przedstawił wiele nowości. Przede wszystkim pojawiło się mnóstwo nowych kolorów znanych już Wam wózków. Głównie warto zwrócić uwagę na edycję SHINE, która zawiera piękne metaliczne kolory. Takie znajdziemy w modelu NICO i TITO. Producent zaproponował też nowy wózek - NITELLO, w którym również możemy znaleźć kolekcję SHINE. Spójrzcie jak pięknie wygląda!

 

Junama DIAMOND - wyjątkowe kolory!

U kolejnego polskiego producenta również znajdziemy nową kolorystykę. Wszystko błyszczy, lśni i przyciąga wzrok, który ciężko oderwać. Z takiego wózka ucieszy się każda nowoczesna mama, która uwielbia wszystko, co błyszczy. Ten wózek w którejś z nowych wersji kolorystycznych będzie więc doskonałym dopełnieniem stylu mamy.

Anex - nowe modele wózków - QUANT i AIR-X

Model AIR-X to spacerówka, która światło dzienne ujrzała na obecnie trwających targach. AIR-X to model, który można złożyć i rozłożyć jedną ręką, a w dodatku po złożeniu zajmuje niewiele miejsca. Dodatkowo ma niezwykle interesujące kolory! QUANT jest wózkiem głęboko-spacerowym, który również został przedstawiony na kieleckich targach. Model QUANT wyróżnia się niesamowicie łatwym składaniem stelaża i lampkami ledowymi, które zostały zamontowane w ramie wózka.

Cybex ePRIAM - całkowita nowość

O tym wózku póki co nie możemy powiedzieć Wam zbyt wiele. Możecie mieć jednak pewność, że jest to produkt wyjątkowy, czegoś takiego jeszcze nie było! Szczegóły już wkrótce! Innymi nowościami od producenta są wyjątkowe kolory tapicerek, które zaprezentował na targach. Ponadto przedstawił również znany już fotelik Sirona Z i-Size, z tą różnicą, że dodatkowo ma system SensorSafe. O tym systemie pisaliśmy w tym artykule.

GB

Everna-fix to fotelik w kategorii 9-36 kg, montowany przodem do kierunku jazdy - FWF. Jego montaż odbywa się przy pomocy zaczepów ISOFIX oraz dodatkowego pasa top tether. Cechą szczególną tego fotelika jest to, że monitoruje on właściwy montaż pasa top tether - kiedy wykryje, że jest luźny - uruchamia się sygnał dźwiękowy.

Avionaut

Polski producent, który rozwija się w błyskawicznym tempie, na targach przedstawił nowy fotelik - MaxSpace. Przeznaczony jest o dla dzieci w kategorii wagowej 15-36 kg. Jednocześnie jest pierwszym polskim fotelikiem, który w tej kategorii uzyskał homologację i-Size. Ponadto, marka zaprezentowała również pierwszy w Polsce fotelik RWF (tyłem do kierunku jazdy), w którym można przewozić dziecko do 25 kg.

BabySafe

Kolejny polski producent, który zapowiedział nowości. Pierwszą z nich jest fotelik Alaskan - obrotowy o 360 stopni, a ponadto zgodny z normą i-Size. Model w kategorii wagowej 0-18 kg.

Oprócz fotelika marka wprowadza również ciekawe tapicerki dobrej jakości.

Maxi Cosi

Producent wprowadził nowość w foteliku Pebble Plus, która polega na podzieleniu wkładki dla noworodka na dwie części, co pozwoli na lepsze, bardziej dokładne jej dopasowanie do ciała dziecka. Jedna część znajduje się pod główką malucha, a druga pod jego tułowiem. Zaprezentowano również nowy model fotelika - Pebble Pro, który został zatwierdzony do podróżowania samolotem.

Innowacją jest gondola JADE. Jest to pierwsza gondolka, którą można zamontować na bazie 3WayFix w samochodzie i w ten sposób podróżować. Nie trzeba martwić się o poziom bezpieczeństwa, jaki zapewnia, ponieważ posiada homologację i-Size, tak jak foteliki samochodowe. Baza 3WayFix umożliwia zamontowanie gondoli JADE, fotelika PEBBLE PRO oraz PEARL PRO.

 

Britax Römer

Producent na targach zaprezentował nową kolorystykę fotelików. Przedstawił także dwa nowe, jednak znane już foteliki - Advansafix IV R oraz KIDFIX2 R.

Concord

Na targach został zaprezentowany fotelik Transformer XT Plus w lekko odświeżonej wersji, a także nowy Air Safe, który został wzbogacony o homologację i-Size i przedłużany daszek przeciwsłoneczny.

Joie

Producent zaprezentował na targach nowszą wersją fotelika Spin. I-Spin 360 jest modelem zgodnym z normą i-Size. Zmianą wpływającą na bezpieczeństwo dziecka jest dodanie systemu ochrony bocznej, a guzik służący do obrotu fotelika został umieszczony w łatwiej dostępnym miejscu.

BeSafe 

iZi Plus X1 jest nową propozycją producenta. Fotelik w kategorii wagowej 0-25 kg montowany tyłem do kierunku jazdy przy pomocy samochodowego pasa bezpieczeństwa. Dodatkowo model ten został wzbogacony o system ochrony bocznej SIP+, co znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka w przypadku kolizji bocznych.

Jane

Nowy obrotowy fotelik zgodny z normą i-Size to model Ikonic. Montaż fotelika odbywa się za pomocą systemu ISOFIX.

 

Na możliwość sprzedaży i zakupu nowości musimy wszyscy jeszcze trochę poczekać. Śledźcie naszego bloga, na którym na bieżąco będziemy Was informować, kiedy tylko wejdą one do sprzedaży! Warto śledzić również nasz profil na Facebooku oraz Instagramie!

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Copyrights 2004-2019 BoboWózki
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.