+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Wózki do 1500 zł - poznajcie nasze propozycje!

Wózki do 1500 zł - poznajcie nasze propozycje!

2019-11-15

Bebetto VULCANO

Bebetto VulcanoVULCANO jest modelem polskiego producenta. Już za cenę 1269 zł rodzice mogą kupić głęboko-spacerowy wózek z bogatym pakietem akcesoriów dodatkowych, który idealnie sprawdzi się na polskich drogach. Duża gondola zapewnia dziecku komfort nawet zimą, kiedy trzeba je ubrać grubo i opatrzyć kocykami. Duże pompowane koła ułatwiają poruszanie się po leśnych i nierównych nawierzchniach, a do tego zapewniają bardzo dobrą amortyzację. Często poszukiwaną przez rodziców cechą jest możliwość montażu siedziska spacerowego w obu kierunkach. VULCANO tę możliwość ma, przez co jego funkcjonalność staje się większa.

EasyGO OPTIMO AIR EasyGo Optimo Air

OPTIMO AIR kosztuje nieco więcej od VULCANO, bo rodzice kupią go za 1348 zł. Z pewnością będzie lepszy dla rodziców, którzy muszą wnosić wózek po schodach do mieszkania w bloku bez windy. Ten model jest nieco lżejszy od wyżej omawianego. Wielkość po złożeniu z siedziskiem jest podobna. W budce znajduje się filtr UV50+, dzięki któremu wnętrze budki nie nagrzeje się pod wpływem słońca. Koła pompowane, podobnie jak w Bebetto, dają bardzo dobrą amortyzację, więc wózek dobrze sprawdzi się na nierównej nawierzchni. OPTIMO AIR nie ma w standardzie dołączonej torby pielęgnacyjnej, która jest jednym z podstawowych akcesoriów, zatem rodzice muszą ją dokupić osobno, przez co całościowy koszt wózka zwiększa się.

Camarelo CARERA NEW

Camarelo Carera NewCARERA NEW jest najdroższym wózkiem z naszego dzisiejszego zestawienia, choć mieści się w głównej kategorii. Koszt wózka wynosi 1499 zł. W tej cenie znajduje się stelaż, gondola wózka głębokiego, siedzisko i praktyczna torba pielęgnacyjna, a do tego producent dołącza jeszcze osłonkę na nóżki, folię przeciwdeszczową i moskitierę oraz uchwyt na kubek. Jest to zatem pełny zestaw wraz ze wszystkimi przydatnymi akcesoriami. Warto także wiedzieć, że CARERA NEW należy do ciężkich wózków, bo waga obu wersji wynosi niewiele ponad 14 kg. Jego waga dyktuje mu poniekąd przeznaczenie, bo model ten najlepiej sprawdzi się rodzicom, którzy mieszkają w domach jednorodzinnych, na parterze lub mają stały dostęp do windy. Jak pozostałe wymienione wyżej wózki dobrze poradzi sobie na nierównym podłożu, zatem droga przez las nie będzie stanowiła dla niego wyzwania dzięki kołom pompowanym.

 

Zdecydujecie się na któryś z wymienionych wózków?

Podziel się opinią jako pierwszy

Napisz opinię
Follow us
Copyrights 2004-2021 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.