+30 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog

Foteliki samochodowe Britax Romer dla dzieci

Niemieckie foteliki Britax Romer to jedne z najlepszych na świecie fotelików samochodowych dla dzieci. Rodzice mogą je znaleźć w naszym sklepie internetowym, który oferuje profesjonalną obsługę oraz luksusowe, bezpieczne produkty dziecięce dostępne w przystępnej cenie. Dewizą firmy, która stworzyła foteliki samochodowe Britax Romer, było to, aby życie dziecka od pierwszych chwil było wielką, a przy tym w pełni bezpieczną przygodą. Precyzja niemieckich inżynierów i niepowtarzalne dziedzictwo pracy niemieckiego przemysłu samochodowego dały solidne podwaliny i umocniły na rynku pozycję Britax Romer, która sukcesywnie rozwija swoje zaawansowane produkty i stale pozytywnie zaskakuje. W najnowczej kolekcji marki Britax Romer przoduje obrotowy fotelik samochodowy Britax Dualfix M iSize.

Zakres cenowy
115zł
4998zł

Profesjonalne podejście do bezpieczeństwa przy podróżowaniu dzieci

Wymogi dotyczące konstrukcji i materiałów wykorzystanych do produkcji fotelików samochodowych Britax Romer wykraczają znacznie ponad zalecenia prawne. Podczas produkcji fotelików stale przeprowadzane są wielokrotne testy jakościowe. W efekcie rodzice mogą zapewnić swojemu dziecko komfort i bezpieczeństwo podczas wspólnej podróży. Dzięki i-Size dzieci zyskały większą ochronę, dużo lepsze dopasowanie do ich małego ciała jak również znacznie lepsze dopasowanie do samochodów zgodnych z homologacją i-Size. Norma i-Size jest obecnie najnowszą normą oznaczoną ECE R129, która uznawana jest jako standard bezpieczeństwa fotelików samochodowych na naszym kontynencie. Foteliki zgodne z dotychczasową normą ECE R44 spełniają minimalne wymogi bezpieczeństwa, natomiast foteliki samochodowe posiadające homologację i-Size są jeszcze bardziej bezpieczne.

Niemiecka solidność wśród fotelików

Wśród fotelików samochodowych Britax Romer znajdują się modele RWF. Produkty dzielą się w zależności od masy malucha. W ofercie można również wyróżnić wytworne foteliki przystosowane do masy z przedziału 0-13 kg, 9-18 kg i 15-36 kg. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej szerokiej, specjalistycznej oferty dopasowanej do potrzeb dzieci.

Zobacz również: foteliki Avionaut, foteliki Cybex, foteliki BeSafe, foteliki Diono, foteliki Maxi Cosi


Follow us
Copyrights 2004-2020 BoboWózki
social mail
social up
Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką Prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.