+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF

A-kcesoria
BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF
BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF Gray Mist
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
Dodatki
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
Cena
1 169 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1169zł
116,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis fotelika BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size

Poznaj fotelik samochodowy BebeConfort EVOLVAFIX + i-Size. Ten model jest przeznaczony dla maluszków już od pierwszych ni po narodzinach i będzie z Wami do czasu zakończenia okresu, w jakim dziecko musi korzystać z fotelika przy podróżowaniu samochodem. Dzięki możliwości obrotu fotelika na bazie możesz z łatwością obrócić o 360 stopni. Pozwoli to dziecku podróżować w obu kierunkach jazdy. Maluch może jeździć tyłem aż do czasu osiągnięcia wagi 18 kg lub wzrostu 105 cm. Jazda tyłem jest najbardziej bezpiecznym sposobem podróży dla dziecka, ponieważ znacznie zwiększa jego bezpieczeństwo w przypadku kolizji czołowych.

BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF 1

BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik obrotowy

  • EvolveFix Plus i-Size rośnie wraz z dzieckiem, zapewniając bezpieczeństwo od narodzin do 12 lat
  • Odpowiada najwyższym standardom bezpieczeństwa i-Size, zapewniając ochronę w przypadku uderzenia bocznego
  • Instalacja przy użyciu systemu ISOFIX oraz dodatkowej nogi podpierającej zapewnia maksymalne bezpieczeństwo
  • Obrót o 360° ułatwia wkładanie i wyjmowanie dziecka z samochodu, a także ustawianie fotelika w różnych pozycjach
  • Fotelik oferuje 10 pozycji regulacji zagłówka i 4 pozycje regulacji kąta nachylenia dla komfortu na każdym etapie wzrostu dziecka
  • Wyposażony w miękką wkładkę z materiałów oddychających, zapewniających komfort i chłodzenie nawet w trakcie długich podróży
  • Możliwość przewożenia tyłem do kierunku jazdy od urodzenia do 18 kg (40-105 cm) i przodem do kierunku jazdy od 15 kg do 36 kg (100 cm-150 cm)
  • Odpowiedni dla rodziców, którzy cenią sobie łatwość obsługi dzięki funkcji obracania o 360° i regulacji jednym ręcznym ruchem
  • Ekologiczny wybór, ponieważ jest to fotelik samochodowy, który rośnie wraz z dzieckiem, eliminując konieczność zakupu kolejnych fotelików
BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF 2
BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF 3
BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF 4
BebeConfort EVOLVEFIX PLUS i-Size fotelik samochodowy 0-18 kg RWF 5

Rodzice, którzy cenią sobie wysoką funkcjonalność i doceniają komfort, który płynie z możliwości długoletnie korzystania z jednego produktu, bez wątpienia docenią fotelik samochodowy BebeConfort EvolveFix i-Size Plus. Dzięki obrotowej bazie od teraz wkładanie dziecka do fotelika i wyjmowanie go z niego nie będzie sprawiało żadnych trudności i z całą pewnością zapobiegnie bólowi pleców.

Parametry techniczne

Kategoria wagowa0-18kg ~ 3m-4lata
Kierunek montażuRWF - tyłem
Sposób montażuIsofix
Isofixtak
Norma I-Sizetak
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°tak
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Jakie są główne zalety fotelika BebeConfort EVOLVEFIX i-Size, zwłaszcza z uwagi na możliwość montażu w kierunku przeciwnym do jazdy?

Fotelik przymocujesz tyłem do kierunku jazdy, żeby w maksymalnie bezpiecznych warunkach mogło podróżować dziecko nawet do 4 lat i osiągnięcia wzrostu 105 cm. To rozwiązanie uważane przez specjalistów za najlepsze, ponieważ podczas gwałtownych manewrów samochodem nacisk na głowę i ciało dziecka zostaje zmniejszony. Maluch jest wbijany w fotel zamiast ciągnięty do przodu. Dzięki temu jego delikatne ciało jest chronione przed urazami. Ten model ma jeszcze więcej zalet: pokrowiec możesz wyprać w pralce, materiały obiciowe są wyjątkowo wytrzymałe, miękka wkładka ochronna została wykonana z tkanin odprowadzających wilgoć. Produkt jest przeznaczony od używania od pierwszych tygodni życia dziecka aż do 12. roku życia. Jest więc oszczędnym rozwiązaniem.

Czy ten fotelik posiada system regulacji położenia?

Tak, w foteliku możesz zmieniać stopień odchylenia. Jest aż 5 stopni, więc zapewnisz odpowiednią pozycję zarówno noworodkowi, jak i starszemu dziecku. Również zagłówek jest regulowany w aż 9 pozycjach, dzięki czemu możesz łatwo dostosować go do wzrostu pociechy.

Czy istnieją specjalne zalecenia dotyczące użytkowania tego fotelika w różnych warunkach?

Możesz używać tego fotelika przodem lub tyłem do kierunku jazdy w zależności od tego, ile lat ma pociecha. Producent zaleca stosowanie siedziska w wersji RWF aż do ukończenia przez dziecko 4. roku życia. Dzięki temu w niebezpiecznej sytuacji maluch będzie chroniony przed groźnymi skutkami kolizji. Podróżowanie tyłem do kierunku jazdy zmniejsza nacisk na ciało i głowę, ponieważ dziecko jest wbijane w fotel, zamiast bez kontroli gwałtownie przechylać się do przodu. Później wystarczy obrócić fotelik dzięki specjalnej bazie. Przodem do kierunku jazdy fotelik może być używany aż do osiągnięcia przez dziecko 12. roku życia lub 150 cm wzrostu. Montaż przeprowadzisz przy pomocy bazy Isofix. W tym modelu producent zastosował również górny pasek mocujący, który gwarantuje maksymalną stabilność.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up