+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Wózki dziecięce Kikkaboo

KikkaBoo jest stosunkowo młodą marką. Jej niedługi pobyt i funkcjonowanie na rynku artykułów dziecięcych nie przeszkodziło producentowi w zdobyciu popularności i rozgłosu. KikkaBoo rozpoczęła swoją drogę na rynku bułgarskim i dość szybko wyszła poza te tereny, rozprzestrzeniając się bez trudu na rynku europejskim. W tej chwili KikkaBoo jest obecna na ponad 30 rynkach, by dostarczać swoje produkty do dzieci i rodziców. W ofercie producenta znajduje się cały przekrój produktów, dzięki którym każdy Wasz dzień będzie przyjemniejszy, łatwiejszy i będzie wywoływał uśmiech na twarzach Waszych i Waszego dziecka.

...

Hasłem, które producent wybrał za swoje motto, jest "Dla dzieci z miłością". To piękne słowa, które rewelacyjnie odsłaniają motywację producenta. KikkaBoo zależy właśnie na tym, by projektować wyjątkowe produkty, praktyczne i bezpieczne. Mają być i są stworzone z miłością do dzieci, by zawsze dbać o ich maksymalne bezpieczeństwo i komfort. Oprócz tego wszelkie akcesoria KikkaBoo są bardzo stylowe i eleganckie. Bez trudu wpasują się do każdego wnętrza, niezależnie od jego designu. Szeroka gama produktów umożliwia dokonanie najlepszego wyboru na każdy etap Waszego wspólnego życia z maluszkiem. Poznaj ofertę producenta, aby przekonać się o wyjątkowości ich produktów.

Krótka historia bułgarskiego producenta

Marka powstała w roku 2016 i zaczęła tworzyć wyjątkowe produkty dla dzieci. Obecnie KikkaBoo zajmuje się dystrybucją swoich akcesoriów do krajów na całym świecie. Dzięki temu ludzie mają ułatwiony dostęp do Kikkaboo, co pozwala na korzystanie z tych eleganckich i stylowych produktów. Kolekcje KikkaBoo są projektowane we współpracy z zachodnioeuropejskimi studiami, dzięki czemu marka jest zawsze na topie, a produkty zgodne z bieżącymi trendami. Bułgarski producent dokłada wszelkiej staranności do tego, by każdy produkt był wyjątkowy i wykonany perfekcyjnie. Zapewnia to bezpieczeństwo i wygodę maluszkowi na każdym etapie życia. Dodatkowo produkty stworzone przez markę z całą starannością i dokładnością pozwalają cieszyć oczy rodziców przez cały czas.

Zobacz również: wózek Joolz Day+, wózki Junama, wózki Insevio, wózki Anex

Nazwa marki, niezwykle przyjemna dla ucha — KikkaBoo - to nawiązanie do pewnej popularnej gry dla dzieci. W oryginale jest to "peek a boo", natomiast w języku bułgarskim nazwa ta brzmi "ku ku zak". Założenie producenta było takie, żeby nazwa nasuwała na myśl skojarzenia z dziećmi, zabawą, grami i wszelkimi radościami, jakie wiążą się z maluszkami. Trzeba przyznać, że nazwa rzeczywiście jest bardzo przyjemna dla ucha, łatwo zapada w pamięć, jest też bardzo łatwa do wymówienia, nawet dla maluszków.

Produkty KikkaBoo — dla osób, które cenią piękno

Warto zaznaczyć, że marka ma bardzo pokaźny asortyment tekstylny, który w dodatku może poszczycić się wysoką jakością. Wszelkie tekstylia są wytwarzane w bazie produkcyjnej producenta, dzięki czemu może on zachować kontrolę nad tym, by jakość była zawsze najwyższa, a produkty prezentowały się doskonale. Dodatkowo produkty spełniają wymagania wysokiego światowego poziomu. To z pewnością sprawiło, że KikkaBoo bez trudu zdobywała i zdobywa wiele zadowolonych klientów, którzy cenią jakość, elegancję i wyjątkowy design. Producent, jak sam przyznaje, jest dumny, że produkty są w stanie spełnić oczekiwania i zaspokoić gust nawet najbardziej wymagających klientów.

Mother & Baby Awards

W roku 2022 odbyło się w Bułgarii wyjątkowe wydarzenie, podczas którego marka KikkaBoo została doceniona i uznana. W tym konkursie KikkaBoo otrzymała nagrodę "Baby brand of the year". Konkurs jest ceniony i rozpoznawany za granicą. Celem konkursu jest docenienie wysokiej jakości, innowacyjności i użytkowości produktów przeznaczonych dla mamy i dziecka. Uznanie marek lub produktów, które biorą udział w konkursie i zdobywają nagrody, pomaga rodzicom zdecydować, które akcesoria są najlepsze dla ich dziecka. Nagroda zdobyta w konkursie Mother & Baby Awards zapewnia, że produkt jest godny zaufania i odpowiedni, a także bezpieczny dla dziecka.

Każda aplikacja, która zostanie złożona do konkursu, jest bardzo dokładnie sprawdzana i rozpatrywana. Wszystko po to, by rodzice zawsze mieli pewność, że nagrodzony produkt został dokładnie sprawdzony i nagroda jest słuszna. Zwiększa to wiarygodność, dzięki czemu rodzice mogą bez przeszkód i w pełnym zaufaniu stawiać na określone produkty i marki.

Ponadto nagroda Premium Award "Baby Brand of the year" została przydzielona kilku produktom marki, co świadczy o bardzo wysokiej jakości i bezpieczeństwie. Pierwszą nagrodę zdobyły produkty takie jak: wózek 3w1 Angele jako zwycięzca w kategorii "Najlepszy wózek dziecięcy", łóżeczko elektryczne Sway Me w kategorii "Najlepsze łóżeczko przyłóżkowe" i wielofunkcyjny ocieplacz Handy 4w1 dla kategorii "Najlepszy produkt do sterylizacji". Każdy z tych produktów jest odpowiedni nie tylko dla dziecka, ale również dla rodziców.

Producent przyznaje, że takie wyróżnienie to nie tylko ogromne uznanie dla niego. Największą wartością jest fakt, że zdobyte nagrody stanowią dużą motywację do dalszego rozwoju. To z kolei przekłada się na chęć dostarczania na rynek wciąż lepszych i jeszcze bardziej doskonałych produktów. Warto przypomnieć, że mottem producenta jest hasło "Dla dzieci z miłością". Miłość do dzieci nigdy się nie kończy, stąd też marka ma skąd czerpać pomysły i wiedzę, by każdy produkt był jeszcze bardziej doskonały.

Asortyment KikkaBoo

W ofercie producenta znajduje się szereg produktów i akcesoriów, które przełożą się na wysoki komfort Waszego wspólnego życia już od pierwszy chwil. KikkaBoo oferuje wózki, foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia i ogrom innych produktów, bez których codzienne życie z dzieckiem byłoby trudniejsze. Oprócz takich produktów producent ma w swojej ofercie również blokady do szafek, kamerki do pokoju niemowlęcia, materace do łóżeczka i wszelkie pozostałe akcesoria dziecięce. Zapoznaj się z całą ofertą, by móc uczynić Wasze wspólne życia przyjemniejszym i łatwiejszym.

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up