+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj
Kategorie

Nuna

Oferujemy młodym rodzicom ekskluzywne wózki dziecięce i foteliki samochodowe marki Nuna. Produkty pochodzą od producenta, który od wielu lat wytwarza najwyższej jakości wózki dla dzieci. Nuna to coś więcej niż zwykły wózek dziecięcy spełniający swoje podstawowe funkcje - miękkie zawieszenia i genialnie dopracowana amortyzacja wprost przekładają się na niesamowity komfort prowadzenia, tak bardzo doceniany podczas codziennych spacerów z wózkiem. Czyż nie jest to jedna z najważniejszych zalet w wózku dziecięcym?

...

Kultowe modele wózków i fotelików Nuna

Najbardziej znane modele zawarte w ofercie wózków Nuna to m.in. Mixx, Ivvi Savi oraz Pepp Luxx. Warte uwagi są też bliźniacze wózki dla dzieci. W ramach oferty przeważają wózki głęboko spacerowe, wśród których dostępne są modele 3w1, w zestawie z dziecięcym fotelikiem samochodowym. A obecnie na szczególną uwagę zasługuje nowoczesny model Nuna Mixx, który w chwili obecnej jest najbardziej intensywnie rozwijanym ze wszystkich modeli tej firmy. Za tą dumną nazwą wózka kryje się cała idea która sprawia, że dzieci już od pierwszych dni swojego życia otoczone są największą troską i komfortem.

Wyjątkowa jakość wykonania w wózkach i fotelikach Nuna

Historia słynnej jakości i dbania o bezpieczeństwo w wózkach i fotelikach Nuna początkowo rozpoczęła się w małej, rodzinnej firmie. Wysoka jakość wózków i fotelików wynika między innymi z tego, że podczas produkcji używane są wyłącznie najwyższej jakości materiały i tkaniny, które dostarczają najbardziej renomowane europejskie fabryki wyspecjalizowane w dostarczaniu wysokiej jakości podzespołów dla najlepszych producentów w branży dziecięcej.

Czy Nuna to dobry wybór?

Za projekty i produkcję wózków dziecięcych tego producenta odpowiadają doświadczeni specjaliści, dbający o każdy etap rozwoju produktu. To pozwoliło osiągnąć świetne rezultaty - począwszy od sfery technicznej, kończąc na atrybutach wizualnych, akcesoriach będących elementami zestawu, obsłudze klienta marki Nuna. Wysoka jakość użytych materiałów przełożyła się na długowieczność produktu - mimo upływających lat, produkty marki Nuna stale są aktualne i nie wychodzą z mody.

Zobacz również: wózek Babyzen, wózki Coletto, wózki Navington, wózki Bebetto, wózki Roan

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up