+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

MAXI COSI baza FAMILYFIX 3

Maxi Cosi
MAXI COSI baza FAMILYFIX 3
MAXI COSI baza FAMILYFIX 3 Black
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
1 079 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1079zł
107,90 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon504 77 30 60

Zapytaj nas o MAXI COSI baza FAMILYFIX 3

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Opis bazy Maxi Cosi FamilyFix 3

MAXI COSI FAMILYFIX 3 – baza

Baza Maxi Cosi FamilyFix 3 ułatwia wpięcie fotelika samochodowego do auta. Jest odpowiednia do fotelików Pebble Pro, Coral, Pearl Pro 2, a także do gondoli Jade. Jest dodatkowo wyposażona w sygnały świetlne i dźwiękowe, które utwierdzają rodziców o prawidłowym montażu. Wystarczy raz zamontować bazę w samochodzie, a później tylko z łatwością wypinać foteliki lub gondolę. Montaż przy pomocy bazy znacząco zwiększa bezpieczeństwo dziecka w czasie przejażdżek, ponieważ w takim ułożeniu fotelik stanowi niemal integralną całość samochodu.

Maxi Cosi jest znanym producentem wózków i dziecięcych fotelików samochodowych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu producent doskonale zna i rozumie potrzeby rodziców i dzieci. Baza 3WAYFIX gwarantuje łatwość i szybkość zamontowania fotelików, jak również czuwa nad tym, by nie popełnić błędu. Prawidłowy montaż fotelika jest kluczowy dla bezpieczeństwa dziecka podczas drogi, a korzystanie z bazy w znacznym stopniu eliminuje ryzyko niepowodzenia i niepoprawnego zamontowania.

Baza Maxi Cosi 3WAYFIX 1
Baza Maxi Cosi 3WAYFIX 2
Baza Maxi Cosi 3WAYFIX 3
Baza Maxi Cosi 3WAYFIX 4
Baza Maxi Cosi 3WAYFIX 5
Baza do samochodu Maxi Cosi

MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu – produkt warty Twojej uwagi.

Baza fotelika samochodowego to podstawa. MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu to innowacyjne rozwiązanie dla rodziców, którzy cenią sobie bezpieczeństwo dziecka podczas podróży autem. Dzięki zastosowaniu zaczepów Isofix montaż akcesorium staje się znacznie łatwiejszy, szybszy, a co najważniejsze, bardziej stabilny.

MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu jest kompatybilna z fotelikami Maxi Cosi CORAL, PEBBLE PRO I-Size i PEARL PRO 2 i-Size, co daje szerokie możliwości doboru idealnego fotelika dla dziecka. Dodatkowo MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do fotelików to bardzo elastyczny produkt. Dla jeszcze większej wygody rodziców, MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza ma możliwość wpięcia gondoli Maxi Cosi JADE, co pozwala na szybkie i łatwe przesadzanie dziecka z samochodu do wózka i na odwrót.

MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza z sygnałami świetlnymi została wyposażona w sygnały świetlne i dźwiękowe, które informują o prawidłowym zamocowaniu fotelika, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza z sygnałami świetlnymi jest więc nie tylko bezpieczna, ale też praktyczna.

Jednym z najważniejszych elementów, jakie posiada MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do samochodu jest noga podpierająca, która zwiększa stabilność zamocowania bazy w samochodzie. MAXI COSI baza do fotelika dziecięcego wpływa na większe bezpieczeństwo dziecka podczas jazdy, gdyż zabezpiecza fotelik przed przemieszczaniem się w przypadku nagłego hamowania lub kolizji. Dzięki temu rodzice mogą mieć pewność, że ich dziecko podróżuje w bezpieczny sposób.

MAXI COSI baza do fotelika dziecięcego to nie tylko wygoda i bezpieczeństwo, ale także oszczędność czasu. Dzięki łatwemu i szybkiemu montażowi fotelika w bazie rodzice mogą zaoszczędzić cenny czas, który zwykle poświęcali na skomplikowany montaż fotelika samochodowego.

Co więcej, MAXI COSI baza do fotelika dziecięcego jest kompatybilna z kilkoma różnymi fotelikami Maxi Cosi, co pozwala na łatwe przenoszenie dziecka z jednego fotelika do drugiego, bez potrzeby demontażu bazy. MAXI COSI FAMILYFIX 3 baza do fotelików to idealne rozwiązanie dla rodzin, które często podróżują samochodem i cenią sobie wygodę oraz bezpieczeństwo swojego dziecka.

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up