+40 salonów
+100 ekspertów
+1mln bw
Montaż fotelików Zapytaj konsultanta Kontakt do salonów BW Blog
Szukaj

CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 0-20 kg

Cybex
CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 0-20 kg
CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 0-20 kg Beach Blue Plus
CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 0-20 kg Hibiscus Red Plus
CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 0-20 kg Lava Grey Plus
CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 0-20 kg Moon Black Plus
CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 0-20 kg Ocean Blue Plus
☆☆☆☆☆ (0)   dodaj opinię
 Produkt dostępny
Dodatki
płyn do czyszczenia fotelika (+29 zł)
Kolor
Koszt dostawy: 0zł
ZNALAZŁEŚ TEN PRODUKT TANIEJ? PRZEBIJEMY OFERTĘ!
Cena
1 648 zł
Dostawa gratis
Najniższa cena z ostatnich 30 dni: 1585zł
164,80 zł x 10 rat Raty 0%

 
Zapytaj eksperta
mailNapisz do nas
telefon+48 690 617 236

Zapytaj nas o CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 0-20 kg

E-mail
opcjonalnie
Telefon
Wiadomość
100 dni100 dni
na zwrot wózka
40 salonów+40
salonów w Polsce
bobo rezerwacjeBoboRezerwacje
zarezerwuj wózek

Cybex Sirona GI PLUS- Opis fotelika obrotowego

Oto nowość w ofercie firmy Cybex — fotelik obrotowy Sirona Gi PLUS i-Size, stworzony specjalnie dla dzieci o wzroście do 105 cm. To doskonałe rozwiązanie, które umożliwia podróżowanie tyłem do kierunku jazdy przez cały okres, a od ukończenia 15. miesiąca życia możesz również zamontować go przodem do kierunku jazdy. Fotelik jest przeznaczony dla dzieci w przedziale wagowym 0-20 kg. Noworodek może bezpiecznie i komfortowo podróżować dzięki specjalnie zaprojektowanej wkładce redukcyjnej.

Montaż fotelika SIRONA Gi PLUS w samochodzie jest niezwykle prosty i wygodny dzięki bazie z systemem Isofix, który umożliwia wpięcie jej bezpośrednio do konstrukcji auta za pomocą specjalnych metalowych złączy. To nie tylko zwiększenie bezpieczeństwa dziecka w porównaniu z montażem za pomocą pasa samochodowego, ale również większa stabilność fotelika oraz znaczne zmniejszenie złego zamontowania go w aucie.

Fotelik CYBEX SIRONA Gi PLUS dzięki 12-stopniowej regulacji wysokości zagłówka rośnie razem z dzieckiem. Regulacja zintegrowana jest z pasami bezpieczeństwa, gdy ponosisz zagłówek, pasy ulegają wydłużeniu. Aby zapewnić maluchowi komfort podróżowania, fotelik możesz ustawić w jednej z pięciu pozycji spoczynkowej.

Fotelik samochodowy Cybex Sirona Plus w wersji PLUS wyróżnia się inną tapicerką. Jest ona wykonana ze specjalnej tkaniny i innego splotu materiału, dzięki czemu jest dużo bardziej odporna na przecieranie, co w naturalny sposób pozwala zachować jej zawsze doskonały wygląd. Co więcej, pokrycie materiałowe możesz wyprać w pralce w temperaturze 30 stopni.

CYBEX SIRONA Gi PLUS dostępny jest w kilku wariantach kolorystycznych, zarówno w stonowanych barwach (granat, czerń, szarość), jak i wyrazistych (błękit, czerwień).

CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 1

Zalety fotelika Cybex Sirona Gi PLUS i-Size

 • Regulacje poszczególnych elementów pozwalają dostosować fotelik do zmieniających się potrzeb dziecka
 • Regulacja wysokości zagłówka umożliwia idealne dopasowanie do rosnącego malucha
 • Certyfikaty zgodności z europejskimi normami bezpieczeństwa potwierdzają wysoką jakość fotelika
 • Zdejmowany pokrowiec jest łatwy do utrzymania w czystości
 • Norma i-Size zapewnia wysoki poziom pewności w kwestii bezpieczeństwa
 • Regulacja kąta nachylenia zapewnia wygodną pozycję siedzącą dla dziecka
 • Możliwość obrotu fotelika ułatwia umieszczenie w nim dziecka
 • Technologia Linear Side-impact Protection (L.S.P.) zapewnia dodatkową ochronę w przypadku bocznego uderzenia
 • System Isofix jest niezwykle prosty i wygodny, ułatwia zamontowanie fotelika w samochodzie
 • Fotelik rośnie razem z maluchem – jest przeznaczony dla dzieci o wzroście od 61 cm do 105 cm lub 0-20 kg, co odpowiada wiekowi od około 0 do 4 lat
CYBEX SIRONA Gi i-Size fotelik obrotowy 2
CYBEX SIRONA Gi i-Size fotelik obrotowy 3
CYBEX SIRONA Gi i-Size fotelik obrotowy 4
CYBEX SIRONA Gi PLUS i-Size fotelik obrotowy 5

Sirona Gi PLUS – model fotelika obrotowego od Cybex

Sirona Gi i-Size Plus przewyższa wszystkie oczekiwania. To innowacyjne rozwiązanie oferuje nie tylko bezpieczną pozycję tyłem do kierunku jazdy, ale także zintegrowaną ochronę przed uderzeniem bocznym, gwarantując pełne bezpieczeństwo z każdej strony.

Specjaliści zalecają, aby dzieci podróżowały tyłem do kierunku jazdy nawet do 5. roku życia. Fotelik SIRONA Gi PLUS umożliwia to nawet do około 4. roku życia, do osiągnięcia wagi 20 kg lub wzrostu 105 cm. Podczas podróżowania tyłem do kierunku jazdy w sytuacji ewentualnej kolizji bezpieczeństwo dziecka zwiększa się nawet o 50%. Potwierdzają to porównawcze testy zderzeniowe pomiędzy fotelikami montowanymi tyłem i przodem do kierunku jazdy.

Dzięki pełnemu obrotowi o 360° i wszechstronnej wentylacji  fotelik zapewnia najwyższy komfort dla dziecka podczas podróży. Bez względu na wiek — czy to maleńki noworodek czy rosnący czterolatek — pięć różnych pozycji odchylenia zapewnia idealne dopasowanie i wygodę w każdej sytuacji. Sirona Gi PLUS i-Size to gwarancja 360° wygody i bezpieczeństwa przez całe pierwsze cztery lata życia.

Wysoki poziom bezpieczeństwa potwierdzają europejskie certyfikaty. Fotelik zaliczył pozytywnie testy ADAC przeprowadzone przez instytut Stiftung Warentest oraz spełnia warunki niezbędne do uzyskania normy i-Size.

Fotelik samochodowy CYBEX SIRONA Gi PLUS dzięki montażowi na obrotowej bazie z systemem Isofix jest nie tylko bezpieczny i wygodny dla dziecka, ale również zapewnia komfortowe użytkowanie dla rodzica. Możliwość obrotu fotelika w kierunku drzwi znacznie usprawnia wsadzanie i wyjmowanie malucha. Kolejnym ułatwieniem są specjalne pętle, które nie pozwalają pasom na splątanie się za pleckami dziecka.

Sprawdź dostępne kolory fotelików. Z pewnością znajdziesz wersje idealne dla Twojej córeczki (np. Hibiscus Red Plus) i dla synka (np. Beach Blue Plus):

 • Beach Blue Plus,
 • Hibiscus Red Plus,
 • Lava Grey Plus,
 • Moon Black Plus,
 • Ocean Blue Plus.

Parametry techniczne

Kategoria wagowa0-18kg ~ 3m-4lata
Kierunek montażuFWF/RWF - przodem i tyłem
Sposób montażuIsofix
Isofixtak
Norma I-Sizetak
Test Plusnie
Możliwość obrotu 360°tak
Regulacja pozycji spoczynkowejtak

FAQ

Czy fotelik CYBEX SIRONA Gi PLUS jest bezpieczny? Jakie normy spełnia?

Fotelik CYBEX SIRONA Gi PLUS zapewnia wysoki poziom bezpieczeństwa w pierwszych czterech latach życia dziecka. Potwierdzają to międzynarodowe normy i certyfikaty – i-Size oraz ADAC. Restrykcyjne testy ADAC przeprowadzane są przez niezależny niemiecki instytut. Za pomocą testów zderzeniowych przy dużych prędkościach sprawdzane jest bezpieczeństwo fotelika samochodowego. Model CYBEX SIRONA Gi PLUS był niekwestionowanym zwycięzcą tego badania w 2023 roku. Fotelik samochodowy CYBEX SIRONA Gi PLUS ma również certyfikat i-Size. Jest to nowa, europejska norma, która potwierdza, że dany model gwarantuje dziecku podczas podróży najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Dla jakich dzieci przeznaczony jest CYBEX SIRONA Gi PLUS?

Fotelik CYBEX SIRONA Gi PLUS przeznaczony jest dla dzieci:

 • od dnia narodzin do około 4. roku życia (dla noworodków dołączono specjalną wkładkę redukcyjną);
 • do osiągnięcia wagi 20 kg;
 • o wzroście 61–105 cm (od 40 cm z wkładką redukcyjną).

 

Jakie funkcje ma CYBEX SIRONA Gi PLUS?

Fotelik CYBEX SIRONA Gi PLUS montowany jest w samochodzie za pomocą obrotowej bazy Isofix. Umożliwia to wygodne umieszczenie malucha w siedzisku oraz wyjęcie go po zakończonej podróży. Komfort dziecka podczas przejazdu samochodem zapewnia 12-stopniowa skala regulacji pozycji fotelika. Optymalną temperaturę gwarantuje system wentylacji. Model ten wyposażony jest w nowoczesny system ochrony w przypadku uderzenia bocznego Linear Side-impact Protection (L.S.P.).

Recenzje (0)

Brak recenzji tego produktu

Dodaj własną opinię

1. Oceń produkt
Ocena:
2. Dodaj opinię


right
left

Zobacz inne propozycje

Follow us
Copyrights 2004-2024 BoboWózki
social mail
social up